هتل تکسیم تاون استانبول

Taximtown Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل تکسیم تاون استانبول هتلی 4 ستاره میباشد که در شهر استانبول در کشور ترکیه قرار گرفته است. دسترسی از این هتل به نقاط مختلف شهر بسیار راحت میباشد زیرا در فاصله 100 متری از ایستگاه متروی میدان تکسیم و خیابان استقلال واقع شده است. از هتل تا برج گالاتا حدود 2 کیلومتر و تا فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر فاصله است. سرویس شاتل اختصاصی به فرودگاه در صورت پرداخت هزینه انجام میشود. مرکز خرید “Demiroren” در چند قدمی هتل واقع شده و مرکز کنوانسیون لطفی کردار نیز دو ایستگاه اتوبوس تا هتل فاصله دارد.

اتاق های این هتل بزرگ هستند و در هر اتاق یک کتری برقی، سرویس بهداشتی، سشوار و تلویزیون با کانال های ماهواره ای موجود میباشد. اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوای مطبوع هستند. رسیپشن هتل 24 ساعته در تمام روزهای هفته در خدمت میهمانان است. وای فای هتل نیز رایگان میباشد. اتاق های اداری این هتل دارای رایانه‌های مجهز به اینترنت و دستگاه کپی هستند و میهمانان در صورت نیاز از آنها استفاده میکنند. خدمات کرایه خودرو و خشکشویی نیز در هتل ارائه می شود.

کافه “TT” در هتل برای ناهار و شام با غذاهای محلی و بین المللی در خدمت میهمانان است. در این کافه قهوه های لذیذ نیز سرو می شود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع