هتل تکسیم اکسپرس استانبول

Taxim Express Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل تکسیم اکسپرس استانبول (Taxim Express Hotel)، در قلب شهر استانبول واقع شده و فقط چند قدم با خیابان تکسیم فاصله دارد. اتاق های این هتل امکاناتی از قبیل سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان و پذیرش 24 ساعته را دارند.

تمامی اتاق ها مجهز به مبلمان کامل و همچنین بخاری، تلویزیون LED و چشم انداز های حیرت انگیزی از شهر میباشند. اتاق های سیگاری و غیر سیگاری ها نیز در این هتل وجود دارد.

در این هتل هر روز، صبحانه بری میهمانان سرو می شود. همچنین این هتل دارای کافه های متنوعی است که انواع نوشیدنی های متفاوت را سرو می کنند.

این هتل سرویس های خشک شویی، اتوشویی و روم سرویس با شارژ اضافی را برای میهمانان فراهم خواهد کرد. مساعدت های توری، کارکنان مهمان نواز اطلاعات مربوط به جاذبه های محلی را در اختیار میهمانان می گذارند.

میدان تکسیم به اندازه ی 500متر و فرودگاه بین المللی آتاتورک 20 کیلومتر با هتل فاصله دارند. سرویس رفت و آمد فرودگاهی نیز با هماهنگی برای میهمانان فراهم خواهد شد.

از امکانات محبوب این هتل میتوان به اینترنت بی سیم رایگان، سرویس رفت و آمد فرودگاهی، پارکینگ، ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها، رستوران و کانتر پذیرش 24 ساعته اشاره نمود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع