هتل استایل شیشلی استانبول

Style Hotel Sisli

معرفی و تصاویر

 

هتل استایل شیشلی استانبول (Style Hotel Sisli)، در منطقه ی پر جنب و جوش شیشلی قرار گرفته است و مجهز به یک بدنسازی می باشد. دسترسی به اینترنت بی سیم در سراسر مجموعه ی هتل رایگان است.

اتاق های این هتل شامل تلویزیون، مینی یخچال، صندوق، ملحفه و لوازم بهداشتی می شوند. سرویس های بهداشتی خصوصی اتاق ها مجهز به دوش، سشوار و یک حوله میباشند.

کانتر پذیرش 24 ساعته ی این هتل سرویس راهنما ارائه می کند. پارکینگ عمومی رایگان در مکانی نزدیک به هتل قرار دارد. می توانید برای صرف غذا به رستوران های اطراف هتل بروید.

فرودگاه آتاتورک در 30 کیلومتری هتل استایل شیشلی واقع شده است. می توانید با استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی به آسانی به مناطق مرکزی و تاریخی شهر استانبول دسترسی داشته باشید. این هتل با مرکز خرید جواهر به اندازه ی 8 دقیقه پیاده روی، با کاخ دلمه باغچه به اندازه ی 32 دقیقه پیاده روی و با میدان تکسیم به اندازه ی 29 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

فضا ی راحت و صمیمانه ی این هتل آن را به اقامتگاهی دلپذیر تبدیل کرده است. پرسنل خونگرم و با تجربه ی هتل آماده ی استقبال و پذیرایی از شما میباشند.

از تسهیلات و خدمات این هتل میتوان به صبحانه ی سلف سرویس رایگان، بدنسازی، پارک اتومبیل توسط پیشخدمت، حمل و نقل فرودگاهی، کانتر پذیرش 24 ساعته، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، سرویس های راهنما، اتاق جلسه، تهویه هوا ی مطبوع، روزنامه ی رایگان در لابی، گهواره ی رایگان، تختخواب تاشو/اضافه ( شامل اضافه بها )، یخچال، لوازم بهداشتی رایگان، خدمات اتاق ( در ساعاتی مشخص )، مساعدت در تهیه ی تور/بلیط، بار بر، بخش های اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، چای/قهوه ساز، اتو/تخته ی اتو کشی، میز، تلفن، آب معدنی رایگان و صندوق داخل اتاق اشاره نمود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع