هتل شانگری لا بسفروس استانبول

Shangri-La Bosphorus Istanbul

معرفی و تصاویر

 

هتل شانگری لا بسفروس استانبول (Shangri-La Bosphorus, Istanbul)، بین کاخ دلمه باغچه و موزه ی نیرو ی دریایی در ساحل اروپایی تنگه ی بسفر واقع شده  است . یک استخر سرپوشیده، مرکز آبگرم (چی CHI) و اتاق هایی شیک با امکانات مدرن در این هتل 5 ستاره ی لوکس واقع شده اند.

اتاق های این هتل دارا ی دکوراسیونی امروزی می باشند که با عناصر آسیایی تزئین شده اند . هر اتاق مجهز به امکانات پیشرفته، اینترنت پرسرعت رایگان، تلویزیون صفحه تخت و داک آیپاد می باشد. سرویس های بهداشتی اتاق ها از سنگ مرمر ساخته شده اند و کف آن ها دارا ی سیستم گرمایشی می باشند. لوازم بهداشتی رایگان برند بولگاری در سرویس بهداشتی موجود است.

رستوران (ایست تو IST TOO) غذا های بین المللی از جمله ژاپنی، جنوب شرقی آسیا، مدیترانه ای و ترکی را سرو خواهد کرد. رستوران (شانگ پالاس Shang Palace) دکوراسیونی امروزی داشته و غذا های چینی را در محیطی با دکوراسیون امروزی ارائه می دهد. لابی لاونج مکانی ایده آل برای لذت بردن از اجرا ی ویژه کونگ فو تی مَستر (Kung-Fu Tea Master) و چشیدن بیش از 100 نوع چای و شیرینی چینی میباشد.

چی، مرکز آبگرم این هتل شامل یک استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، جکوزی و سونا های بخار می شود. سوئیت های خصوصی ای نیز در این مرکز وجود دارند.

بندر کشتی بشیکتاش استانبول تنها چند قدم با این هتل فاصله دارد. میدان تکسیم در 2 کیلومتری و فرودگاه آتاتورک در 27 کیلومتری هتل واقع شده اند. پارکینگ خصوصی در مجموعه ی هتل در نظر گرفته شده است.

این هتل بسیاری از تسهیلات تفریحی را برای استراحت، بازی و ورزش شما فراهم کرده  است. در بدنسازی کاملا مجهز هتل ورزش کنید یا در استخر سرپوشیده و حرارتی شیرجه ای جانانه بزنید. می توانید در مرکز آبگرم چی از انواع ماساژ های حرفه ای و خدمات حمام به منظور آرامش و توازن بخشیدن به بدنتان بهره ببرید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع