هتل ریکسوس پرا استانبول

Rixos Pera Istanbul

معرفی و تصاویر

 

هتل ریکسوس پرا استانبول (Rixos Pera Istanbul)، در بخش تاریخی تکسیم واقع شده و تنها 200 متر با خیابان پر شور و حال استقلال، که مملو از فروشگاه ها و تفرجگاه های مختلف است، فاصله دارد . مرکز خرید دمیرورن  (Demiroren Shopping Mall) تنها به اندازه ی 7 دقیقه پیاده روی از این هتل 5 ستاره فاصله دارد. می توانید با 5 دقیقه پیاده روی از هتل ریکسوس پرا به ورودی ایستگاه مترو ی شیشانه (Sishane Metro Entrance) خواهید رسید؛ این ایستگاه برای شما دسترسی آسان به منطقه ی تاریخی سلطان احمد و بسیاری دیگر از مناطق محبوب استانبول، از جمله بخش آسیایی شهر را فراهم می کند. تسهیلات لوکس مرکز آبگرم، 3 رستوران سفارشی و اتاق های دارا ی دکوراسیون شیک از دیگر ویژگی های این هتل میباشند. دسترسی به اینترنت پرسرعت بی سیم در هتل به صورت رایگان می باشد.

تمامی اتاق ها و سوئیت های جا دار این هتل مجهز به مینی یخچال و صندوق میباشند. برخی از اتاق ها مشرف به خلیج شاخ طلایی (Golden Horn) می باشند.

می توانید در کافه رویال، در چشم اندازی از شاخ طلایی میانوعده های لذیذ و نوشیدنی میل کنید. کافه-رستوران چَپِل (Chapelle) با داشتن محیطی شبیه به پاریس، شب هنگام انواع غذا های بین المللی را سرو می کند. رستوران سَمدان 13 (Samdan13) مکانی مناسب برای غذا خوری در استانبول می باشند.

می توانید در مرکز آبگرم این هتل با سرویس های انحصاری اسپا سول از جمله انواع جلسات ماساژ، سونا و حمام ترکی جانی تازه بگیرید. همچنین یک بدنسازی کاملا مجهز در این هتل قرار دارد. سلمانی واقع در مجموعه ی هتل آماده ی سرویس دهی به مهمانان گرامی است. کانتر پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته در دسترس خواهد بود.

مرکز خرید معروف جواهر در 5.4 کیلومتری این هتل قرار گرفته و از طریق مترو قابل دسترسی می باشد. فاصله ی هتل تا مرکز خرید ایستینیه پارک 112 کیلومتر می باشد. بیمارستان آجی بادم تکسیم 1.5 کیلومتر و بیمارستان آمریکایی 3.5 کیلومتر با ریکسوس پرا فاصله دارند. هتل برای گشت و گذار در فضای تاریخی استانبول هنگام قدم زدن به سمت برج گالاتا و موزه ی معصومیت – که در فاصله ی 15 دقیقه پیاده روی از آن قرار دارند – موقعیت مکانی ایده آلی دارد. فرودگاه آتاتورک کمتر از 30 کیلومتر با ریکسوس پرا فاصله دارد و با دریافت اضافه بها سرویس حمل و نقل توسط هتل ارائه خواهد شد.

این هتل ترکیبی از فضای فریبنده ی منطقه ی پرا با کیفیت بی نظیر هتل های ریکسوس است. تاریخ، فرهنگ، هنر، سرگرمی، مراکز تجاری، محیط شیک و چشم اندازی فوق العاده، این هتل را دربرگرفته اند. علاوه بر این ها، هتل چشم انداز فوق العاده ای از محله ی پرا و خلیج شاخ طلایی دارد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع