هتل ریوا استانبول

Riva Istanbul hotel

معرفی و تصاویر

هتل ریوا استانبول تا میدان تکسیم و خیابان استقلال با پای پیاده 3 دقیقه فاصله دارد. استعمال دخانیات در اتاق های این هتل 4 ستاره ممنوع می باشد. اتاق های هتل ریوا مجهز به اینترنت بی سیم رایگان هستند. رستوران این هتل برای مهمانان گرامی غذاهای متنوع ترکی سرو می کند. هتل ریوا، واقع در منطقه تاریخی تعلیمانه می باشد.

امکانات هتل ریوا استانبول

تمامی اتاق های هتل ریوا دارای تهویه هوای مطبوع، حمامی شیک، سشوار و اثاثیه ی مدرن هستند. صبحانه به صورت سلف سرویس در رستوران هتل برای مهمانان گرامی سرو می شود. کانتر پذیرش هتل ریوا به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند. فروشگاه ها و مغازه های بزرگ خیابان استقلال در 500 متری هتل ریوا واقع شده اند.

به دلیل وجود ترانوا و مترو در حوالی میدان تکسیم، دسترسی به مناطق تاریخی و باستانی شهر استانبول به راحتی امکان پذیر است. کنوانسیون استانبول، موزه نظامی و مرکز کنفرانس لطفی کردار در نزدیکی هتل ریوا قرار دارند. رستوران هتل غذاهای ترکی سرو می کند.خدمات هتل به صورت 24 ساعته می باشد. همچنین ترنسفر به فرودگاه آتاتورک از طریق اتوبوس از این هتل امکان پذیر است.

خیابان استقلال و فروشگاه های آن فاصله کمی با این هتل دارند.میدان تقسیم و ایستگاه متروی آن برای رفتن به سمت اماکن تاریخی و موزه های استانبول در نزدیکی این هتل قرار دارند. بیوقلو برای افرادی که به خرید کردن، رستوران گردی و پیاده روی در شب علاقه مند هستند منطقه مناسبی می باشد. هرکدام از اتاق های هتل ریوا مجهز به سیستم تهویه هوا و تخت و مبلمان راحت هستند. یک سرویس بهداشتی خصوصی مدرن به همراه یک دستگاه سشوار نیز به هر اتاق اختصاص یافته است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع