هتل رنسانس بسفروس استانبول

Renaissance Istanbul Bosphorus hotel

معرفی و تصاویر

هتل رنسانس بسفروس استانبول به اندازه ی 3 دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. این هتل 5 ستاره ی لوکس دارای باغ، تراس و استخر روباز است. می توانید در رنسانس پلات از چشم انداز زیبا ی دریا ی مرمره و یک مرکز آبگرم بزرگ با استخر های شنا و خدمات ماساژ لذت ببرید.

اتاق های هتل رنسانس پلات استانبول مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون کابلی دارا ی صفحه نمایش تخت، فضا ی نشیمن، گاوصندوق، میز تحریر و یک بطری آب معدنی رایگان در هر اتاق هستند. برخی اتاق ها مشرف به دریا می باشند. مهمانان هتل رنسانس پلات استانبول می توانند در استخر های روباز و سرپوشیده و سونا ی بخار ترکی استراحت کرده یا در مرکز آبگرم از خدمات متنوع ماساژ بهره ببرند.

همچنین یک باشگاه ورزشی مدرن و مجهز به دستگاه های بهبود دهنده ی قلب و عروق و وزنه های مختلف نیز در هتل وجود دارند. رستوران و گریل دافنی دارا ی چشم انداز جزایر پرنس بوده و کباب و غذا های مدیترانه ای سرو میکند. رستوران ماهی مرمره برای مهمانان غذا های تازه ی دریایی آماده کرده است. می توانید در قنادی پلات از صرف شیرینی ها و کیک های خوش طعم لذت ببرید.

مرکز شهر استانبول به اندازه ی یک سواری 20 دقیقه ای با هتل رنسانس پلات فاصله دارد. پارکینگ خصوصی با دریافت اضافه بها در دسترس شما قرار خواهد گرفت. هتل رنسانس پلات با داشتن دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی استانبول و تمامی بزرگراه های مهم استانبول، موقعیت مکانی ایده آلی داشته و به مهمانان خود خدمات و اقامتی درجه یک متناسب با سفر های کاری یا تعطیلات ارائه می دهد. این هتل به مسجد سلطان احمد، بازار بزرگ و ایا صوفیه دسترسی آسانی دارد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع