هتل ریگارد استانبول

Regard Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل ریگارد استانبول (Regard Hotel)، در سراسر مجموعه ی خود، دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم ارائه خواهد داد. این هتل 4 ستاره 500 متر با مرکز همایش ها و نمایشگاه های استانبول فاصله دارد . مهمانان این هتل می توانند از سونا و مرکز آبگرم و تناسب اندام هتل استفاده نمایند.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت میباشند. برخی از اتاق ها برای رفاه حال مهمانان شامل یک فضا ی نشیمن می شوند. کتری، سرویس بهداشتی خصوصی، لوازم بهداشتی رایگان و سشوار، از امکانات اتاق های این هتل به حساب می آیند.

انواع دستگاه ها و لوازم لازم برای ورزشی کامل، در بدنسازی هتل ریگارد وجود دارند و یک مربی نیز در بدنسازی حاضر خواهد بود. خدمات ماساژ با روغن های معطر و اتاق نمک، در مرکز آبگرم هتل ارائه می شوند. اتاق جلسه و کانتر پذیرش 24 ساعته، از دیگر تسهیلات این هتل میباشند.

مرکز کنگره ی استانبول در 500 متری و میدان تکسیم در 1/6 کیلومتری این هتل قرار گرفته اند. نزدیک ترین فرودگاه به ریگارد، فرودگاه آتاتورک است که 16 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

از خدمات و تسهیلات این هتل میتوان به چای/قهوه در بخش های عمومی، تهویه هوا ی مطبوع، نظافت روزانه، کتابخانه، ایستگاه کامپیوتر، سرویس لباسشویی/خشکشویی، گهواره ی رایگان، تختخواب اضافه/تا شو ( شامل اضافه بها )، کاناپه ی تختخواب شو، خدمات اتاق 24 ساعته، سرویس های راهنما، مساعدت در تهیه ی تور/بلیت، لوازم لباسشویی، انبار بار، بار بر، مینی یخچال، چای/قهوه ساز، حوله، دمپایی، میز، آب معدنی رایگان و صندوق داخل اتاق اشاره نمود.

بدنسازی این هتل مکانی ایده آل برای انجام تمرینات ورزشی و حفظ تناسب اندام در طول تعطیلات در استانبول میباشد. تمامی دستگاه های ورزشی مورد نیاز برای ورزشی کامل و یک مربی حرفه ای در بدنسازی وجود دارند. به ماساژور های متخصص این هتل اجازه دهید با روش های حرفه ای و روغن های معطر استرس های روزانه را از شما دور نمایند. سونا ی مرکز طراحی زیبایی دارد و برای استراحت و رفع استرس مکانی مناسب است. اتاق نمک تکنیک درمانی جدیدی است که بسیاری معتقدند سیستم تنفسی و پوست را آرام می کند و سلامت کلی بدن را ارتقاء می بخشد. با این وجود، استفاده از اتاق نمک برای افرادی که آسم دارند توصیه نمی شود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع