هتل رامادا تکسیم استانبول

Ramada Istanbul Taksim Hotel

معرفی و تصاویر

هتل رامادا تکسیم استانبول (Ramada Istanbul Taksim)، تنها به اندازه ی 5 دقیقه پیاده روی از میدان پرجنب و جوش تکسیم فاصله دارد و مجهز به یک استخر سرپوشیده و تسهیلات مرکز آبگرم است . دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان در سراسر مجموعه ی این هتل 4 ستاره رایگان میباشد. منطقه ی نیشان تاشی (Nisantasi) که به دلیل فروشگاه ها و برند های معروفش شناخته شده است، در 1.7 کیلومتری هتل  قرار گرفته است.

اتاق های این هتل طراحی داخلی مدرنی دارند و شامل سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون، یخچال کوچک و صندوق امانات می باشند. سرویس بهداشتی اتاق ها دارا ی وان خواهد بود.

رستوران شیک هتل رامادا تکسیم انواع غذا های محلی و بین المللی تهیه شده با مواد اولیه ی فصلی را برای میهمانان سرو می کند. پس از صرف یک وعده ی مغذی می توانید برای صرف نوشیدنی های گوارا به کافه ی لابی بروید. صبحانه همه روزه در این هتل به صورت سلف سرویس ارائه خواهد شد.

مهمانان این هتل می توانند پس از یک روز گشت و گذار در استانبول، در سونا یا حمام ترکی هتل به استراحت بپردازند. همچنین یک باشگاه ورزشی مدرن در هتل قرار گرفته که مجهز به دستگاه های هوازی و وزنه های آزاد میباشد.

ایستگاه مترو ی تکسیم تنها 500 متر با هتل رامادا تکسیم فاصله دارد و دسترسی آسان به دیگر بخش های شهر را میسر خواهد ساخت. فاصله ی هتل با مرکز خرید جواهر 3 کیلومتر میباشد. مرکز همایش های لطفی کردار (Lutfi Kirdar Convention Centre)، مرکز کنگره ی استانبول، سالن کنسرت جمال رشیت ری (Cemal Resit Rey Concert Hall ) و تئاتر محسن ارطغرل (Muhsin Ertugrul Theatre) در 1.1 کیلومتری این هتل زیبا قرار گرفته اند.

به کمک مرکز آبگرم این هتل نگرانی های خود را فراموش نمایید. ماساژ ترکی که به دلیل ویژگی های پاکسازی و آرامش بخشش معروف است، یکی از خدمات بی شماری است که این مرکز برای مهمانان عزیز تدارک دیده است. علاوه بر خدمات مرکز آبگرم می توانید از سونا ی بخار و سونا ی خشک، باشگاه ورزشی و استخر سرپوشیده ی این هتل لذت ببرید. با خدمات مرکز آبگرم لحظاتی آرامش بخش و شاداب کننده را تجربه خواهید کرد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع