هتل رامادا پلازا تکستیلکنت استانبول

Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent

معرفی و تصاویر

هتل رامادا پلازا تکستیلکنت استانبول در فاصله ی 8.1 مایل از ناحیه ی اولد سیتی، هتل رامادا پلازا استانبول واقع شده است که تنها 11.2 مایل از فرودگاه بین المملی آتاتورک فاصله دارد. از هتل رامادا پلازا استانبول سرویس شاتل رایگان به مرکز خرید استانبول و مرکز خرید 212 وجود دارد.

امکانات هتل رامادا پلازا تکستیلکنت استانبول

اتاق ها و سوئیت های هتل رامادا دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای، مینی بار، و وای فای رایگان هستند. در هر اتاق یک میز کار و حمام اختصاصی با دوش وجود دارد. هر روز، صبحانه به صورت بوفه آزاد در هتل رامادا ارائه می شود. رستوران گاردن انواع غذاهای بین المللی و محلی را برای مهمانان خود سرو می کند و لانژ بار هتل انواع شیرینی های تازه و نوشیدنی گوارا را به مهمانان ارائه می دهد. در هتل به شما خدمات اسپا شامل؛ حمام ترکی، سونا، اتاق بدنسازی، و خدمات ماساژ پیشنهاد می گردد.

هتل 5 ستاره ی رامادا پلازا دارای یک استخر سرپوشیده ی آبگرم نیز می باشد. از هتل رامادا تا فرودگاه آتاتورک، مرکز نمایشگاهی سی.ان.آر اکسپو، و مرکز نمایشگاهی تویاپ با اتومبیل 10 دقیقه راه است. برای مسافرانی که علاقه مند به خرید و پاساژ گردی، آشنایی با مردم خونگرم و خوش برخورد شهر، و همچنین تاریخ هستند، اسنلر انتخاب فوق العاده ای بشمار می رود. کارکنان هتل مسلط به زبان انگلیسی هستند. هتل رامادا پلازا استانبول تکستیلکنت زیر مجموعه هتل های زنجیره ای رامادا است و دارای 322 اتاق می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
حمام ترک
صبحانه بوفه
تهویه مطبوع
یخچال با مینی بار شارژ شده
استخر سر پوشیده
سالن بدنسازی
سونا
ماساژ
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران
ماهواره