هتل رامادا مرتر استانبول

Ramada Merter Istanb

معرفی و تصاویر

 

هتل رامادا مرتر استانبول (Ramada Hotel & Suites Istanbul Merter)، تنها 8 کیلومتر با فرودگاه آتاتورک فاصله دارد . این هتل 5 ستاره اینترنت بی سیم رایگان و پارکینگ رایگان در اختیار مسافران قرار میدهد. مرکز آبگرم و سلامتی هتل دارا ی یک سونا، حمام بخار و حمام ترکی است. یک استخر سرپوشیده و یک بدنسازی نیز در این مرکز قرار گرفته است که می توانید پس از یک روز پرمشغله در آن ها به استراحت بپردازید.

تمامی اتاق های هتل رامادا سوئیت مرتر شامل یک تلویزیون ال سی دی، یک یخچال کوچک و یک سرویس بهداشتی خصوصی به همراه دوش هستند. همچنین در برخی از سوئیت ها یک جکوزی قرار دارد.

رستوران اَلِگرو (Allegro Restaurant) غذا های ترکی و بین المللی سرو می کند. روز خود را با سلف سرویس صبحانه ی مغذی هتل شروع نمایید. می توانید در طول روز از نوشیدنی ها و میانوعده های سبک کافه لذت ببرید.

این هتل در منطقه ی مرتر، قلب صنعت نساجی استانبول قرار گرفته است. ایستگاه تراموا ی “مرتر تکستیل مرکزی” تنها 150 متر با هتل فاصله دارد. منطقه ی تاریخی سلطان احمد و مرکز نمایشگاه های CNR در 8 کیلومتری رامادا سوئیت مرتر قرار گرفته اند.

مرکز خرید کاله سنتر تنها 80 متر از هتل فاصله دارد. با یک خودرو 2 دقیقه ای می توانید از هتل به مرکز خرید مارمارا فروم برسید.

مرکز آبگرم و سلامتی هتل دارا ی مجهز ترین امکانات مربوط به زیبایی و جدیدترین تکنولوژی ها می باشد. استخر سرپوشیده، بدنسازی، فعالیت های گروهی، ریفورمر پیلاتس، حمام ترکی، سونا، سونا ی بخار و انواع ماساژ به همراه اتاق ماساژ های وی آی پی از بخش های این مرکز میباشند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع