هتل پولمن استانبول ایرپورت کانونشن سنتر

Pullman Istanbul Airport and Convention Center

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پولمن استانبول ایرپورت کانونشن سنتر

هتل پولمن استانبول ایرپورت کانونشن سنتر در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است و در ۳ کیلومتری مرکز نمایشگاه استانبول واقع شده است. ایستگاه متروی Yenibosna در ۲ کیلومتری هتل قرار دارد که دسترسی آسان به مکان های مرکزی شهر را فراهم می کند و Sultanahmet در ۱۵ کیلومتری هتل پولمن ایرپورت استانبول Pullman Istanbul Airport Hotel است. میدان تکسیم و مرکز کنوانسیون پارلمان استانبول در ۲۰ کیلومتری هتل واقع شده اند.

مرکز نمایشگاه Tuyap نیز با ۱۵ دقیقه رانندگی در دسترس است و فاصله هتل با فرودگاه آتاتورک استانبول ۲٫۸ کیلومتر است که اتوبوس های رایگان به این فرودگاه ارائه می شوند. مهمانان می توانند انواع غذاهای بین المللی را در رستوران وینتیج را تجربه کنند. کافه فرانسوی این هتل تنوعی عالی از غذاهای ترکیه و بین المللی را به همراه انواع نوشیدنی ها ارائه می دهد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که علاقه مند به فرهنگ، کاوش در شهر قدیمی و غذا هستند.  در ادامه همراه با ایلیا گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل پولمن ایرپورت استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

امکانات هتل پولمن استانبول ایرپورت کانونشن سنتر

خدمات رفاهی در هتل پولمن ایرپورت و کانونشن سنتر استانبول لوکس ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۷۵۰ متر فضای کنفرانس و ۵۰ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته است و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکانات ورزشی و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید.

قسمت نظافتی هتل پولمن استانبول ایرپورت کانونشن سنتر شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، آلمانی، روسی، فرانسوی، اسپانیایی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، اینترنت وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی نیز دسترسی خواهید داشت.

خدمات حمل و نقل رایگان به فرودگاه، سالن آرایش و زیبایی، خدمات عروسی، ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی هتل پولمن ایرپورت و کانونشن سنتر استانبول محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید از ساعت ۱۲:۰۰ تا قبل از ساعت ۱۳:۰۰ اقدام کنید.

مشخصات

مشخصات تماس