هتل پرا پالاس جمیرا استانبول

PERA PALACE JUMEIRAH HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پرا پالاس جمیرا استانبول 

هتل پرا پالاس جمیرا استانبول یکی از هتل های پنج ستاره ترکیه می باشد. این هتل چشم اندازی رو به Golden Horn و امکاناتی قبیل استخر سرپوشیده و اتاق های لوکس با چشم انداز شهر را برای مسافران تور استانبول در نظر گرفته است. اگر سوار مترو شوید، تنها در عرض 20 دقیقه به مراکز خرید محبوب از جمله مرکز خرید cevahir، Kanyon و Zorlu خواهید رسید.

اتاق و سوئیت های هتل پرا پالاس در سبک کلاسیک و با تاثیر از هنر اروپایی و عثمانی چیدمان شده اند و دارای کفپوش چوبی و پنجره هایی از کف تا سقف می باشند. این اتاق ها همچنین مجهز به مینی بار، تلویزیون و حمام هایی با سنگ مرمر می باشند و اغلب آنها چشم اندازی رو به Pera و یا Golden Horn دارند. رستوران Agatha که با یاد نویسنده معروف در هتل نامگذاری شد، انواع غذاهای ترکی را ارائه می دهد. Kubbeli Saloon که یک چای لانژ در هتل پرا پالاس می باشد، دارای موسیقی زنده پیانو است که فضایی آرامش بخش را برای استراحت میهمانان خود فراهم می کند.

کیک و شکلات های خانگی و ماکارون های جذاب و خوش طعم را نیز می توانید از The classic French patisserie Patisserie de Pera تهیه کنید. مرکز اسپا هتل Pera Palace Istanbul دارای حمام به سبک سنتی و قدیمی می باشد. میهمانان می توانند در حمام بخار، آبگرم، سونا و سالن ورزشی مجهز هتل، استراحت کردا و یا برنامه ورزشی خود را دنبال کنند.

استخر داخل هتل نیز مناسب برای استفاده در تمام فصول سال می باشد. خیابان پر جنب و جوش استقلال تنها 250 متر با هتل فاصله دارد که با رسیدن به آن می توانید با گشت و گذار در کافه رستوران ها و گالری ها و فروشگاه هایش، یک روز خوب را برای خود رقم بزنید. هتل پرا پالاس استانبول چند قدم با میدان تکسیم، 3 کیلومتر تا منطقه توریستی شهر و 20 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس