هتل پرا سنتر اند اسپا استانبول

PERA CENTER HOTEL & SPA

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پرا سنتر اند اسپا استانبول

هتل پرا سنتر اند اسپا استانبول (Pera Center Hotel & Spa)، تنها 200 متر با خیابان پر شور و حال استقلال و 350 متر با میدان تکسیم قلب مدرنیته ی استانبول فاصله دارد. این هتل 4 ستاره دارای یک تراس با چشم انداز شهر استانبول میباشد. در این هتل اقامتی با تسهیلات مدرن، نظیر اینترنت بی سیم رایگان در سراسر مجموعه را تجربه نمایید. می توانید از سونا و باشگاه ورزشی هتل نهایت استفاده را ببرید.

اتاق های این هتل عایق صدا هستند و مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، مینی یخچال و تلویزیون صفحه تخت می باشند. یک صندوق به اندازه ی لپ تاپ در هر واحد وجود دارد. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها شامل دوش، سشوار و لوازم بهداشتی رایگان می شود.

صبحانه ی سرو شده در هتل پرا سنتر استانبول هر روز به صورت سلف سرویس میباشد. خدمات اتاق از تسهیلات هتل می باشد. می توانید در محله ی تاریخی و سرزنده ای که پرا سنتر در آن قرار گرفته است گشت و گذار کرده و با حال و هوا ی محلی آشنا شوید.

کانتر پذیرش این هتل به صورت شبانه روزی ارائه ی خدمات می کند. ایستگاه مترو ی تکسیم 300 متر با هتل فاصله دارد و دسترسی آسان به منطقه ی تاریخی سلطان احمد و بازار بزرگ را ممکن می سازد. فرودگاه آتاتورک در 20 کیلومتری این هتل واقع شده و سرویس حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت اضافه بها فراهم می شود. با 18 دقیقه پیاده روی می توانید از هتل به کاخ دلمه باغچه بروید.

خدمات هتل 4 ستاره پرا سنتر استانبول

خدمات و تسهیلات این هتل شامل صبحانه ی سلف سرویس رایگان، رستوران، کافه، تراس روی پشت بام، مرکز تجاری، کرایه ی اتومبیل، فکس، فتوکپی، پذیرش، خروج از هتل اکسپرس، خدمات مرکز آبگرم، حمام ترکی، سرویس راهنما، نظافت روزانه، باغ، سرویس خشکشویی و لباسشویی و اتو کشی، اتاق جلسه، روزنامه ی رایگان در لابی، سشوار، خدمات اتاق 24 ساعته، فضا ی اختصاص داده شده به برگزاری کنفرانس، مساعدت در هماهنگی های تور و بلیط، انبار بار، بخش اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، بالکن، میز، رختکن، تلفن و گاوصندوق داخل اتاق میباشد.

مشخصات

مشخصات تماس