هتل پلیکان هاوس استانبول

PELICAN HOUSE HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پلیکان هاوس استانبول 

هتل پلیکان هاوس استانبول در کشور ترکیه واقع شده. در این هتل یک استخر روباز شبه المپیکی و اتاق های شیک مشرف به دریا همراه با پارکینگ رایگان موجود است. در همه اتاق ها دکوراسیون مجلل همراه با نشیمن گرم طراحی شده است. در هر اتاق نور داخلی کافی، تهویه مطبوع و وای فای رایگان موجود است. بالکن اتاق ها مشرف به استخر هتل و دریا هستند. در این هتل یک رستوران بوفه و یک رستوران دارای منو موجود است که انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سرو می کنند.

همه روزه صبحانه ی سرو سرویس برای مهمانان هتل سرو خواهد شد. اگر برای بازدید از جاذبه های شهر نیاز به کمک داشتید، کارمندان هتل خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند. در بار لابی هتل انواع نوشیدنی های الکلی و غیرالکلی ارائه می شوند و این مکان برای استراحت در پایان روز محل مناسبی است. رسیپشن هتل هر روز بصورت 24 ساعته در خدمت میهمانان است تا خدمات خشکشویی، اتوشویی و سایر خدمات مورد نظر میهمانان را ارائه کند.

مرکز کنگره و کنوانسیون نمایشگاهی تویپا تا هتل پلیکان 4 کیلومتر فاصله دارند؛ فرودگاه آتاتورک و مرکز نمایشگاهی “CNR Expo” با ماشین تا هتل 20 دقیقه فاصله دارند. پارکینگ هتل رایگان می باشد. فرودگاه هِزارفِن با ماشین تا هتل 15 دقیقه فاصله دارد .منطقه صنعتی سازمان یافته “Beylikduzu” و “Hadimkoy Kirac” با ماشین تا هتل 10 دقیقه فاصله دارند.

مشخصات

مشخصات تماس