هتل پارک حیات استانبول

PARK HYATT ISTANBUL HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پارک حیات استانبول

هتل پارک حیات استانبول ماچکا پالاس اقامتی لوکس به همراه امکانات در منطقه اقامتی نیشان تاشی قرار دارد و تا مرکز نمایشگاه استانبول 5 دقیقه پیاده فاصله دارد. هتل پارک حیات استانبول از نظر معماری خاص و تزیینات داخلی فوق العاده است. یکی از رستوران های هتل پارک حیات استانبول در تراس آن قرار دارد و رستوران دیگر آن استیک خاص و غذاهای دریایی سرو می کند.

مرکز خرید نیشان تاشی و آکادمی مد استانبول در نزدیکی هتل پارک حیات استانبول قرار دارد. نوسازی و زیبایی و اتاق‌های بزرگ و راحت از ویژگی های هتل پارک حیات است. از دیگر امکانات هتل می‌توان به سالن برگزاری کنفرانس، سالن ورزش، سونا، ماساژ، رستوران آلاکارت ، سرو غذا در اتاق، سرویس اتاق ، شاتل فرودگاهی، صرافی، انبار بار، سرویس نگهداری کودک، اتاقی مجزا برای افراد سیگاری، سوییت و تسهیلات برای معلولین اشاره کرد. از فرودگاه آتاتورک تا هتل پارک حیات استانبول 26 کیلومتر فاصله است.

هتل پارک حیات استانبول تنها ۵ دقیقه پیاده تا کنوانسیون استانبول و نمایشگاه Centre.Park Hyatt استانبول فاصله دارد. هتل پارک حیات استانبول مارکا پالاس معماری تاریخی یک ساختمان هنری دکو آرت را با طراحی مبتکرانه ای ترکیب کرده تا یک تنظیمات مدرن را ایجاد کند. اتاق‌های هتل پارک حیات ماچکا پالاس استانبول بزرگ هستند و نماهای شهر را به نمایش می‌گذارند. عبارتند از سالن مجلل bathrooms.The در پارک حیاط ، فضایی رسمی اما برازنده برای یک صبحانه آرامش‌ بخش و تمام روز صرف غذا می‌شود.

مشخصات

مشخصات تماس