هتل پارک بای کلوور استانبول

PARK BY CLOVER

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پارک بای کلوور استانبول

هتل پارک بای کلوور استانبول (Park by Clover)، با ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق‌ها و پذیرش 24 ساعته پذیرای میهمانان می‌باشد. این هتل در فاصله 300 متری از مرکز نمایشگاه و کنوانسیون استانبول واقع شده است. رستوران‌های متنوع و خدمات دربان از امکاناتی هستند که هتل برای میهمانان فراهم کرده است. تمامی اتاق‌های هتل مجهز به کتری، حمام خصوصی، تراس، سیستم تهویه هوا و تلویزیون می‌باشند.

صبحانه‌های خوش‌طعم نیز در این هتل برای میهمانان ارائه می‌شود. این هتل در نزدیکی مرکز کنگره استانبول، نیشان تاشی و میدان تقسیم قرار دارد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک 16 کیلومتر است. این هتل در فاصله اندکی از جاذبه های شهری مانند خیابان نیسانتاسی، میدان تقسیم و خیابان استقلال قرار دارد. فرانت دسک هتل 24 ساعته در خدمت میهمانان است و خدمات کانسیرج و خرید بلیط نیز ارائه می کند. در اتاق های هتل کتری برقی، تلویزیون، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی اختصاصی موجود است برخی اتاق ها دارای تراس نیز هستند.

از هتل پارک بای کلوور استانبول، تا مرکز کنگره 275 متر فاصله است. این هتل در فاصله اندکی از جاذبه های شهری مانند خیابان نیسانتاسی، میدان تقسیم و خیابان استقلال قرار دارد. فرانت دسک هتل 24 ساعته در خدمت میهمانان است و خدمات کانسیرج و خرید بلیط نیز ارائه می کند

مشخصات

مشخصات تماس