هتل پالازو دونیزتی استانبول

PALAZZO DONIZETTI HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل پالازو دونیزتی استانبول 

هتل پالازو دونیزتی استانبول (Palazzo Donizetti Hotel)، در فاصله چند قدمی میدان تکسیم و خیابان استقلال قرار گرفته است. این هتل دکوراسیونی لوکس و کلاسیک داشته و آسانسور داخل آن قدمتی 100 ساله دارد. یک رستوران و یک بار در این هتل وجود دارند. هتل پلازو دونیزتی با سنگ مرمر کارارا (ایتالیایی)، شیشه های رنگی و عناصر کلاسیک تزئین شده است. اتاق های هتل دارا ی سقف بلند و اثاثیه چوبی دست ساز می باشند.

امکانات اتاق های هتل پالازو دونیزتی استانبول

هر اتاق هتل پالازو دونیزتی استانبول مجهز به تلویزیون، اینترنت بی سیم رایگان و سرویس بهداشتی خصوصی است. مهمانان هتل پلازو دونیزتی می توانند در رستوران «دوبل مِزه بار/Duble Meze Bar» در کنار چشم اندازی گسترده از شاخ طلایی و استانبول غذا های محلی را امتحان کنند. کافه هتل نوشیدنی سرو می کند. هتل پلازو دونیزتی توسط تئاتر ها و موزه های معروف و محله ی بی اغلو احاطه شده و تا ایا صوفیه، آب انبار باسیلیکا، مسجد آبی و کاخ توپکاپی به اندازه ی یک سواری 10 دقیقه ای فاصله دارد.

برج گالاتا در چند قدمی هتل پالازو دونیزتی استانبول قرار گرفته است. ایستگاه مترو ی شیشانه 200 متر با هتل فاصله دارد. با 15 دقیقه پیاده روی می توانید به میدان تکسیم برسید. نزدیک ترین مرکز خرید به هتل، دمیورن اِی وی اِم است که می توانید با پیاده روی به آن برسید. هتل پلازو دونیزتی فضایی تاریخی داشته و قدمت آن به 100 سال می رسد. طراحی معماری این هتل بی نظیر بوده و موقعیت مکانی ایده آلی دارد. این هتل خاص با رستوران، مرکز آبگرم و سالن همایش شیکش، خدماتی ویژه به مهمانان ویژه خود ارائه می دهد. 

فضای بزرگ اتاق ها و چیدمان مبلمان و فرش و پرده و ریزه کاری های دکور و بلندی سقف و گاهی وجود تراس احساس راحتی خیال بیشتری به شما منتقل می کند، چیدمان طوری طراحی شده است که مهمانان حس خوب صاحبخانه را مسافران تور استانبول داشته باشند تا مهمانی چند شبه در اتاق یک هتل به همین دلیل گردشگران زیادی در تور استانبول از دکور اتاق ها و رفتار کارمندان کمال تشکر را داشته اند. چای و نسکافه و مواد شوینده هر روز برای اتاق ها شارژ می شود. هم چنین اتاق ها عایق صدا هستند. بنابراین اگر فضای اتاق هتل نیز در تور استانبول برایتان اهمیت دارد و مجبور هستید سالمند یا کودکی را در اتاق بگذارید و به گردش بروید توصیه می کنم این هتل را انتخاب کنید.

مشخصات

مشخصات تماس