هتل اوز یاووز استانبول

Hotel Oz Yavuz

معرفی و تصاویر

 

هتل اوز یاووز استانبول هتلی 2 ستاره و زیبا میباشد که در شهر استانبول در کشور ترکیه قرار گرفته است. این هتل تا ایستگاه تراموای “Pazartekke” حدود 360 متر و تا ایستگاه متروباس تنها 300 متر فاصله میباشد. ایستگاه اتوبوس تا این هتل 1 دقیقه پیاده روی دارد و میهمانان به راحتی به بشیکتاش، تقسیم، کادیکوی، “Kagithane” و “Seyrantepe” دسترسی دارند. بازار بزرگ، مسجد آبی، قصر توپکای و مسجد ایاصوفیه در فاصله 8 کیلومتری و میدان تقسیم در فاصله 13 کیلومتری هتل هستند. نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل فرودگاه آتاتورک میباشد که 22 کیلومتر از آن فاصله دارد. در صورت درخواست و پرداخت هزینه سرویس شاتل به فرودگاه ارائه میشود.

اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوای مطبوع هستند. فرانت دسک 24 ساعته در خدمت میهمانان است و وای فای رایگان سراسری نیز موجود میباشد. در هر اتاق این هتل یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، تلفن، سرویس بهداشتی، دوش، سشوار، دمپایی و وسایل بهداشتی رایگان موجود است. اتاق های این هتل به روش “Ozone Cleaning” نظافت میشوند.

بوفه صبحانه کامل هر روز در سالن هتل سرو می‌شود و امکان تماشای تلویزیون یا مطالعه روزنامه در لابی هتل نیز وجود دارد. برای مسافران علاقه مند به آثار باستانی، معماری و تاریخ، منطقه “Fatih”” انتخاب مناسبی است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع