هتل اوتمان پالاس استانبول

OTTOMAN PALACE TAKSIM SQUARE HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل اوتمان پالاس استانبول 

هتل اوتمان پالاس استانبول یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. پرسنل و کارکنان هتل، رفتاری دوستانه و کاملا حرفه ای داشته و خدمات بسیار خوبی نظیر سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، اینترنت بی سیم رایگان، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، محوطه مخصوص استعمال سیگار، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، سالن کنفرانس و جلسات، صندوق امانات، روزنامه رایگان در لابی، پارکینگ اختصاصی، منشی تور، نگهداری از چمدان، آسانسور و … به میهمانان و توریست های تور استانبول ارائه میدهند.

اتاق های این هتل نشیمن های بزرگی دارند. تختخواب های این هتل چهار ستاره بزرگ و راحت بوده و از دیگر امکاناتی که دارند میتوان به چای ساز و قهوه ساز، بطری آب معدنی رایگان، سیستم گرمایشی و سرمایشی، گهواره رایگان، مینی بار، نظافت روزانه، سیستم تهویه هوا، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، گاوصندوق، اینترنت بی سیم رایگان، سرویس دهی شبانه روزی، سرویس بیدار باش، تلویزیون ماهواره ای، تلفن و … اشاره کرد.

در رستوران کالیتا این هتل چهار ستاره انواع و اقسام غذاهای ترکی، عثمانی، بین المللی، دریایی و محلی و … برای میهمانان و توریست های تور استانبول، در تراس و یا سالن سرو می شوند. چای و نوشیدنی های مختلف نیز در مکان های عمومی هتل ارائه می شوند.این هتل چهار ستاره در قسمت مرکزی استانبول قرار داشته و فاصله بسیار کوتاهی تا جاذبه های گردشگری خوبی مثل کاخ دلماباغچه، منطقه سلطان احمد، برج گالاتا، میدان تقسیم و … دارد. فرودگاه سابیها در فاصله 43 کیلومتری و فرودگاه بین المللی آتاتورک در فاصله 21 کیلومتری از هتل اتومان پالاس استانبول می باشند.

مشخصات

مشخصات تماس