هتل اوریا استانبول

ORYA ISTANBUL HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل اوریا استانبول

هتل اوریا استانبول یک هتل 4 ستاره است که در 800 متری خیابان پر جنب و جوش Rumeli واقع در منطقه ی پر جنب و جوش و مد روز نیشانتاشی واقع شده است.خیابان نیشانتاشی بوتیک ها و مغازه های برند زیادی را در خود جای داده است.ایستگاه متروی Osmanbey تا هتل 1.3 کیلومتر و فرودگاه آتاتورک هم 22 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

امکانات هتل اوریا استانبول

هتل اوریا استانبول خدمات را 24 ساعته ارائه می دهد. تراس، اتاق های مدرن همراه با دیوارهای عایق و اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد.اتاق های هتل به زیبایی دکوراسیون شده اند و دارای امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت و یک مینی بار می باشد. همه ی اتاق ها دارای حمام اختصاصی و لوازم آرایشی رایگان هستند. این هتل دارای یک تراس رستوران است که دارای منوی اختصاصی می باشد. رستوران ها و کافه های زیادی نیز در فاصله چند قدمی هتل وجود دارند.

در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.کارکنان هتل اوریا استانبول به انگلیسی و ترکی صحبت می کنند.در این هتل اینترنت وای فای ارائه می شود. کارکنان هتل مسلط به زبانهای انگیلیسی، ترکی، فرانسوی می باشند. میهمانان می توانند پس از یک روز گشت و گزار در شهر زیبای ترابزون از خدمات هتل استفاده کرده و لذت ببرند.

مشخصات

مشخصات تماس