هتل اورتاکوی پرینسس استانبول

Istanbul Ortakoy Princess Hotel

معرفی و تصاویر

هتل اورتاکوی پرینسس استانبول یک هتل 5 ستاره می باشد، که در کشور ترکیه و در شهر استانبول واقع شده است. این هتل در منطقه بشیکتاش قرار گرفته است. فاصله Ortakoy Princess Hotel تا فرودگاه آتاتورک ترکیه حدود 25 کیلومتر، تا مسجد ایاصوفیه حدود 8 کیلومتر، تا مسجد سلطان احمد حدود 10.4 کیلومتر و همچنین تا خیابان استقلال حدود 5.3 کیلومتر می باشد.

امکانات و قوانین هتل اورتاکوی پرینسس استانبول

تمامی اتاق های Ortakoy Princess Hotel، شامل تلویزیون ال سی دی، ماهواره، تلفن، دکوراسیون مدرن، محل غذا خوری، سیستم تهویه مطبوع، فن، گاو صندوق، یخچال، میز و کمد می شوند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها مجهز به سشوار، حوله، دوش و توالت است. از امکانات این هتل می توان به پارکینگ رایگان، اتاق های عایق صدا، سیستم گرمایشی، سالن کنفرانس، کرایه ی اتومبیل، خودپرداز، پذیرش و خدمات 24 ساعته اشاره کرد. در این هتل، هر صبح از ساعت 07:00 الی 10:30 در هتل صبحانه سلف سرویس ارائه می شود که شامل بوفه های گرم و سرد است.

در این هتل گردشگران مجاز به آوردن حیوانات خانگی نمی باشند. از امکانات دیگر هتل اورتاکوی می توان به، کانتر تور، تبدیل ارز، نظافت روزانه، سرویس اتو کشی، اتاق اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، اتاق های ویژه معلولین و سالمندان، فروشگاه، استخر روباز، کرایه اتومبیل، اتاق های عایق صدا، لباسشویی، خدمات اتاق و غیره اشاره کرد. رستوران Ortakoy Princess Hotel سرویس مخصوص به مهمانانی که در این هتل اقامت دارند، ارائه می دهد و مسافران تور استانبول می توانید از منو این رستوران غذا هایی لذیذ و خوش طعمی را انتخاب کنید چرا که در این رستوران انواع غذا های ترکی، بین المللی و آسیایی سرو می شود.

لازم به ذکر است زمان تحویل گرفتن و تحویل دادن اتاق های رزرو شده توسط گردشگران به ترتیب ساعت 14:00 و 12:00 می باشد و کارکنان این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی تکلم می کنند. این هتل می تواند انتخاب مناسبی برای گردشگران تور استانبول باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
صرافی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
صبحانه بوفه
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
رستوران