هتل اپرا استانبول

OPERA HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل اپرا استانبول هتلی 4 ستاره میباشد و در منطقه خرید این شهر جای گرفته و 350 متر تا میدان تکسیم مسافت دارد، همچنین این هتل یک استخر شنا، وای فای رایگان و یک رستوران در پشت بام را دارا میباشد. هتل 0.3 کیلومتر تا شور و هیجان از شهر استانبول مسافت دارد و این هتل 4 ستاره به بزرگترین جاذبه های این شهر دسترسی دارد.

امکانات هتل اپرا استانبول

همچنین هتل اپرا به آسانی به کنسولگری کامبوج، کنسولگری آلمان و مرکز فرهنگی آتاتورک دسترسی دارد. 75 اتاق در 17 طبقه هتل اپرا استانبول یک فضای گرم و دلپذیر برای شما به ارمغان می آورد. هر اتاق در این هتل در سبک مدرن مزین شده و همه آنها از ویژگی های یک منطقه صندلی، تلویزیون ال سی دی، پلاسما، تلفن، فرش، یخچال گوچک و حوله برخوردار است. برخی از اتاق ها و سوئیت های هتل اپرا یک وان آب داغ و منظره رو به دریا دارند.

هتل اپرا لذت برتر و طیف گسترده ای از امکانات رفاهی از جمله : خدمات اینترنت رایگان در تمام اتاق ها، امنیت 24 ساعته، نظافت روزانه، دستگاه فکس و فتوکپی ارائه خواهد دا . در طول روز شما می توانید در مرکز تناسب اندام، سونا، استخر در فضای باز، آبگرم و ماساژ سرگرم شوید. در رستوران روزانه بوفه صبحانه فراهم خواهد بود. در رستوران پشت بام هتل نیز منو انتخابی از غذاهای دریایی و غذاهای لبنانی ارائه خواهد شد.

فاصله هتل اپرا استانبول تا جاذبه های گردشگری

هتل اپرا فقط 850 متر تا مرکز خرید و مرکز شب زنده داری خیابان پر جنب و جوش استقلال در فاصله است، و 10 دقیقه پیاده طول میکشد تا به کاخ دلمه‌باغچه برسید. تا منطقه خرید Nisantasi نیز 2 کیلومتر راه اس . ایستگاه مترو تکسیم 550 متر دورتر از هتل قرار دارد، که به آسانی به بسیاری از نقاط شهر استانبول و همچنین مرکز خرید Cevahir دسترسی دارید. مرکز کنگره استانبول 1.7 کیلومتر فاصله است در حالی که مرکز کنگره لطفی کردار و سالن کنسرت Cemal Resit Rey حدود 1.9 کیلومتر مسافت دارد. این هتل 33 کیلومتر تا تئاتر Muhsin Ertugrul، میدان مشهور سلطان احمد 5.5 کیلومتر و تا فرودگاه آتاتورک 25 کیلومتر مسافت دارد.

مشخصات

مشخصات تماس