هتل نووتل بسفروس استانبول

NOVOTEL ISTANBUL BOSPHORUS HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل نووتل بسفروس استانبول 

هتل نووتل بسفروس استانبول (Novotel Istanbul Bosphorus Hotel)، در قلب منطقه ی شیک کاراکوی واقع شده و موقعیت مکانی اش فرصتی عالی برای شرکت در فعالیت های هنری و فرهنگی، و بازدید از شاخ طلایی، مسجد سلطان احمد و گالاتا را فراهم می سازد.

اتاق های این هتل دکوراسیونی امروزی داشته و مجهز به تلویزیون دارا ی صفحه نمایش تخت و سیستم تهویه هوا ی مطبوع هستند. برخی از اتاق ها به تنگه ی بسفر و شهر استانبول مشرف میباشند.

روز خود را با صبحانه ی لذیذ سلف سرویس این هتل آغاز نمایید. مهمانان می توانند از استخر سرپوشیده یا مرکز آبگرم ( شامل خدمات ماساژ، سونا، سونا ی بخار، حمام ترکی و تسهیلات بدنسازی ) استفاده کنند.

با چند دقیقه پیاده روی می توانید از این هتل به فونیکولار تاریخی خواهید رسید. فونیکولار به تراموا ی نوستالژیک واقع در خیابان استقلال دسترسی آسان دارد. با استفاده از بنادر کشتی واقع در کاراکوی و امین اونو می توانید به راحتی به بخش آسیایی، جزایر پرنسس و تور های روزانه ی بسفر دسترسی پیدا نمایید.

این هتل در نزدیکی بندرگاه بین المللی کشتیرانی قرار خواهد داشت. موزه ی هنر های مدرن استانبول، برج گالاتا، کلیسای سنت آنتونی پادوا، پل گالاتا و ایستگاه تراموا و اتوبوس همگی در فاصله ی 5 دقیقه پیاده روی از هتل قرار گرفته اند. می توانید با پا ی پیاده از هتل به بی اغلو، بازار ادویه، سلطان احمد، بازار بزرگ و کاباتاش سفر کنید.

از خدمات و تسهیلات این هتل میتوان به دسترسی به اینترنت بی سیم، تسهیلات مخصوص مهمانان دارا ی معلولیت، استخر سرپوشیده ی دارا ی سیستم گرمایشی، پارکینگ، بدنسازی، مجاز بودن ورود حیوانات خانگی، تهویه هوا ی مطبوع، خشکشویی، باربر، کانتر پذیرش 24 ساعته، صرافی، کانتر راهنما، حمام ترکی، ماساژ، بدنسازی، رستوران، خدمات اتاق، کافه، 7 اتاق همایش و سرویس کپی/پرینت اشاره نمود.

مشخصات

مشخصات تماس