هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر استانبول

NOVA PLAZA TAKSIM SQUARE HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر استانبول

هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر یکی از هتل های 4 ستاره شهر استانبول ترکیه است. هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر دارای امکاناتی مدرن است که در فاصله 50 متر از میدان مشهور تکسیم و خیابان پرطرفدار و زنده استقلال فاصله دارد.این هتل ۵۱ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به وای‌فای رایگان، سونا، سالن ورزشی، پذیرش ۲۴ ساعته و اسپا اشاره کرد.

خدمات تمیز کردن اتاق ها به صورت 24 ساعته انجام می گیرد و اینترنت نیز به صورت رایگان در دسترس است. اتاق هال هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر دارای عایق ضد صدا هستند و هیچ چیز از شلوغی و سر و صدای بیرون متوجه نخواهید شد و اقامتی راحت و آرام خواهید داشت. کفپوش اتاق ها پارکت است و حمام مرمری مجهز به دوش دارند.

تمامی اتاق ها تهویه کننده هوا ، صندوق امانات و تلویزیون صفحه تخت دارند. خدمات خشکشویی نیز به درخواست میهمانان هتل انجام می گیرد. میهمانان هتل می توانند انواع غذاهای ترکی و بین المللی را در رستوران هتل میل کنند. اطراف هتل نیز غذاخوری های متعددی وجود دارد که به صورت 24 ساعته باز هستند. ایستگاه متروی میدان تکسیک 300 متر از این هتل فاصله دارد.

با هماهنگی هتل می توانید به شهر قدیمی استانبول و منطقه سلطان احمد بروید. اسکله زیبا و دیدنی کاباتاش دقیقه از این هتل فاصله دارند. مرکز کنگره استانبول و کنسرت هال و تئاتر ارتغرول نیز کیلومتر از این هتل فاصله دارند. فاصله فرودگاه بین المللی آتاتورک تا هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر نیز کیلومتر است.خدمات ترنسفر فرودگاهی با هزینه جداگانه انجام می گیرد.

مشخصات

مشخصات تماس