هتل نوا پلازا کریستال استانبول

NOVA PLAZA CRYSTAL HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل نوا پلازا کریستال استانبول هتلی مدرن است که تنها 50 متر تا میدان شلوغ تکسیم و خیابان خرید استقلال کادسی مسافت دارد. این هتل دارای یک سرویس اتاق 24 ساعته و وای فای رایگان می باشد. پنجره اتاق های هتل نوا پلازا دارای دوجداره عایق صوتی می باشد و همچنین با کف پارکت و سنگ مرمر و حمام همراه با دوش مزین شده است.

امکانات هتل نوا پلازا کریستال استانبول (NOVA PLAZA CRYSTAL HOTEL)

هر اتاق با تهویه مطبوع و تلویزیون های ماهواره ای صفحه تخت مجهز شده می باشد. شما می توانید از غذاهای متنوع ترکیه ای و برخی از غذاهای کلاسیک بین المللی در رستوران هتل نوا پلازا انتخاب کنید و لذت ببرید. ایستگاه مترو میدان تکسیم 300 متر دورتر از هتل نوا پلازا قرار دارد و دارای سرویس به شهر قدیمی سلطان استانبول می باشد منظره کشتی بسفروس کاباتاش، یک درایو 6 دقیقه ای با هتل فاصله دارند.

مرکز کنوانسیون لطفی کردار، مرکز همایش استانبول، کنسرت Cemal Resit Rey و تئاتر Muhsin Ertugrul حدود 1.2 کیلومتر دورتر از هتل نوا پلازا کریستال استانبول قرار دارند. اتاق های آکوستیک، کف اتاق پارکت و سنگ مرمر در حمام همراه با دوش آب، سیستم تهویه هوا، تلویزیون هایLCD همراه با کانال های متنوع جز خدماتی هستند که این هتل ارائه می دهد. میهمانان می توانند بر طبق سلیقه خود انتخاب هایی از رستوران هایی که غذا های محلی و سنتی سرو می کنند تا رستوران هایی که غذا های بین المللی و کلاسیک سرو می نمایند داشته باشند.

رستوران های محلی زیادی در اطراف هتل نوا پلازا کریستال استانبول واقع شده می باشد که به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی می باشند. مترو در 300 متری هتل پارک آل ماجد (Al Majed Park) توقف می کند. و سرویس دهی به شهر سلطان احمد را ارائه می کند. این هتل تا بسفر در کاباتاش 6 دقیقه (با ماشین) و با مرکز کنفرانس لوتفی کردار(Lutfi Kirdar) ، مرکز کنگره استانبول، سالن کنسرت رسیت ری (Resit Rey) 1/2 کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس