هتل نوا پلازا بوتیک و اسپا استانبول

NOVA PLAZA BOUTIQUE & SPA

معرفی و تصاویر

معرفی هتل نوا پلازا بوتیک و اسپا استانبول

هتل نوا پلازا بوتیک و اسپا استانبول یک هتل 4 ستاره است که در منطقه بیوگلو در استانبول و 350 متری از میدان تکسیم واقع شده است. در تمامی اتاق های این هتل، دستگاه تهویه ی مطبوع و اینترنت وای فای رایگان موجود می باشد. در هر یک از این اتاق ها نیز تلویزیون های صفحه تخت قرار داده شده است. بعضی از اتاق ها دارای اتاق نشیمن مجزا هستند که مکانی برای ریلکس شدن مهمانان به حساب می آید. بعضی دیگر از اتاق ها هم دارای منظره ی رو به باغ یا رو به شهر دارند که زیبایی دو چندانی به اقامتتان در طول تور ترکیه می بخشد.

حمام های اختصاصی واقع در اتاق ها، با دوش و امکانات کامل تجهیز شده اند و دمپایی و لوازم آرایشی بهداشتی موجود در آن هم به طور رایگان در اختیار مهمانان قرار دارد. از دیگر امکانات هتل می توان بخش پذیرش 24 ساعته را نام برد که با وجود آن در هر ساعت از شبانه روز که می خواهید می توانید به هتل بروید. هم چنین مهمانان می توانند از رستوران این هتل لذت ببرند.

اگر نیاز به کرایه ی یک خودرو هم داشتید، کافی است به بخش پذیرش سر بزنید و از آنها کمک بخواهید. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این هتل در فاصله 550 متری خیابان استقلال واقع شده است، در حالیکه پارک کاراکوی فری در 3 کیلومتری آن قرار دارد. فرودگاه استانبول آتاتورک 24.5 کیلومتر تا هتل فاصله دارد. زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور استانبول، به آن امتیاز 9.1 را داده اند.

مشخصات

مشخصات تماس