هتل نیدیا گالاتاپورت استانبول

NIDYA HOTEL GALATAPORT

معرفی و تصاویر

معرفی هتل نیدیا گالاتاپورت استانبول

هتل نیدیا گالاتاپورت استانبول یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. که در فاصله ۵۰ متری خط ساحلی بسفر و تنها در ۴۵۰ متری ایستگاه تراموا قرار گرفته است. این هتل با ۱۲۰ اتاق مجهز خود آماد پذیرایی از میهمانان است. امکانات هتل شامل لابی با پذیرش ۲۴ ساعته ، رستوران،تراس،تهویه مطبوع،اینترنت،رایگان امکان سرو غذا در اتاق ، خشک‌شویی می باشد.

امکانات آبگرم شامل سونا، حمام ترکی و اتاق تناسب اندام. خدمات ماساژ نیز در هتل وجود دارد که می توانید در آن ها اوقات خوشی را سپری نمایید. دو رستوران هتل انواع غذاها را سرو نموده و برای شما آماده می نمایند. جلسات خود را می توانید در ۳ اتاق جلسه هتل برگزار نمایید.

دیگر امکانات هتل شامل این موارد می باشند : خدمات اتاق،کرایه اتومبیل، پذیرش ۲۴ ساعته، تبدیل ارز،میزتور، خدمات بلیت، نگهداری چمدان، خدمات دربان، نگهداری از کودکان، خشکشویی، خشک تمیز کردن،خدمات اتو، تمیز کردن کفش ، امکانات جلسه و ضیافت، مرکز کسب و کار، خدمات فکس و فتوکپی، سالن آرایش و زیبایی، فروشگاه هدایا، امکانات اتاق VIP، مجموعه لباس عروس، روزنامه ،صندوق امانات، مغازه ها، مینی بازار درهتل ، اتاق ها یپاکیزه از سیگار، امکانات برای مهمانان معلول، اتاق خانواده، آسانسور، اتاق عایق صدا، حرارت،منطقه مخصوص سیگار می باشد.

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۱۲۱

مشخصات تماس