هتل موون پیک استانبول

MOVENPICK HOTEL ISTANBUL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل موون پیک استانبول

هتل موون پیک استانبول واقع در کشور ترکیه می باشد. با اقامت در هتل موون پیک استانبول، ترکیب باشکوهی از مدرنیته و سنت را تجربه کنید. مزین شدن به عنوان “برترین هتل تجاری جهان در سال 2012 “، نتیجه تلاش، خدمات و دست آوردهای این هتل 5 ستاره بوده است. برگزاری جلسات کاری در فضایی مجهز، اقامت راحت در اتاق های شیک و دلباز، آرامش دلپذیر در اسپای هتل، لذت یک شنای مفرح، طعم های بی نظیر در رستوران های زیبا و … این ها بخشی از امکانات و ویژگی های هتل مجلل موونپیک است.

این هتل دارای 249 اتاق و سوئیت با اینترنت بی سیم رایگان و دیگر امکانات رفاهی، نزدیک به مراکز خرید، استخر، سونا، اتاق بخار و جکوزی، مرکز تجاری و فروشگاه برای خرید سوغاتی و وسایل مورد نیاز، تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای ، سیستم تهویه ی هوای مطبوع با کنترل جداگانه، غذاهای خوش طعم و مناسب برای همه ی سلیقه ها ، سالن ملاقات ها برای مهمانان استانبول با ظرفیت 600 نفر و . . . می باشد.

در رستوران این هتل غذاهای مدیترانه ای،سوئیسی و غذاهای سنتی ترکیه ای طبخ می شود که دست شما را در انتخاب غذای دلخواهتان باز می گذارد. با وجود تلویزیون و اینترنت در اتاق ها از اوضاع و احوال جهان بی خبر نخواهید بود. اگر هم هوس نوشیدن چای و قوه کردید با دستگاه چای سازی که در اتاقتان وجود دارید می توانید از لذت درست کردن چایی هم بهره مند شوید.

مشخصات

مشخصات تماس