هتل مونتگرا هیرا استانبول

MONTAGNA HERA HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل مونتگرا هیرا استانبول

هتل مونتگرا هیرا استانبول یکی از هتل های سه ستاره در تور استانبول می باشد. با یک پیاده روی ساده شما می توانید به مراکز خرید و مراکز تفریحی می رسید. WiFi رایگان در این هتل موجود می باشد. اتاق ها با تزیئن زیبا، تهویه مطبوع، تلویزیون های ماهواره ای صفحه تخت و مینی بار مجهز شده است. حمام خصوصی با سشوار، دمپایی و لوازم آرایش رایگان ارائه می شود. از منظره شهر در تمامی اتاق ها می توان لذت برد.

شما می توانید روزتان را با یک صبحانه کامل شروع کرده و ناهار و شام خود را نیز در این رستوران میل کنید. بار این هتل محل مناسبی برای انواع نوشیدنی ها می باشد. علاوه بر رستوران این هتل شما می توانید از رستوران های متعددی که در اطراف هتل وجود دارد استفاده کنید. پذیرش 24 ساعته می باشد، هتل دارای انبار چمدان بوده و همچنین شما می توانید پول خود را در صرافی هتل عوض کنید.

خشکشویی نیز در دسترس بوده و ترانسفر فرودگاهی نیز با پرداخت هزینه در دسترس می باشد. خدمات خشکشویی، اتو و سرویس حمل و نقل فرودگاه در این هتل با هزینه ی اضافی ارائه می شود. این هتل کمتر از ۷۰۰متر با میدان تقسیم فاصله دارد. برج تاریخی گالاتا در فاصله ٣،٢ کیلومتری این هتل واقع است. فرودگاه آتاتورک ٣۰.۶ کیلومتر دورتر از هتل است.

مشخصات

مشخصات تماس