هتل مولتون موناپارت مجیدیه کوی استانبول

MOLTON MONAPART MECIDIYEKOY

معرفی و تصاویر

هتل مولتون موناپارت مجیدیه کوی استانبول

هتل مولتون موناپارت مجیدیه کوی استانبول در 2.5 کیلومتری محل نمایشگاه ها و جلسات استانبول واقع شده است. داخل هتل برای رفاه حال مهمانان رستوران در نظر گرفته شده و همچنین اینترنت وای فای رایگان ارائه می شود. اتاق های مهمان این هتل هم دارای امکانات رفاهی، مانند تخت خواب مناسب، تلویزیون صفحه تخت، تهویه ی مطبوع و سرو صبحانه درون اتاق می باشد.

بعضی از اتاق ها دارای نشیمن گاه مجزا هستند که بسیار مناسب برای ریلکس کردن هستند. کتری برقی درون اتاق ها قرار داده شده تا هر ساعت از شبانه روز بتوانید چای یا قهوه میل کنید. از دیگر امکانات رفاهی اتاق ها به وجود حمام و دوش اختصاصی می توان اشاره نمود که دمپایی و لوازم آرایشی بهداشتی رایگان نیز در آن تعبیه شده است. بخش پذیرش به صورت 24 ساعته و شبانه روزی پذیرای عبور و مرور مهمانان خواهد بود، پس نگران دیر رسیدن به هتل نباشید. هتل مولتون یکی از بهترین انتخاب های هتل برای تور استانبول می باشد، چراکه سونا و باشگاه بدنسازی آن به طور رایگان به مهمانان ارائه می شوند.

کاخ Dolmabahce در 3.4 کیلومتری از این هتل قرار دارد. همچنین این هتل در فاصله ی چند قدیمی تا برج ترامپ و مراکز خرید جواهر واقع شده است. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه آتاتورک، 18 کیلومتری مولتون موناپارت مجیدیه کوی قرار دارد. زوج های جوان این هتل را بسیار برای اقامت در طول تور ترکیه مناسب می دانند و به آن از لحاظ اقامتی دو نفره، امتیاز 8.5 را داده اند.

مشخصات

مشخصات تماس