هتل مودوس استانبول

MODUS ISTANBUL HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل مودوس استانبول

هتل مودوس استانبول واقع در کشور ترکیه می باشد. این هتل دارای 49 اتاق مدرن با ممنوعیت استعمال دخانیات می باشد و اینترنت بیسیم، تهویه مطبوع، مینی بار، کتری برقی، تلویزیون با صفحه نمایش تخت، کانال های ماهواره ای، گاوصندوق، میز تحریر و فضای نشیمن تنها بخشی از امکانات آنها به شمار می رود. هتل مودوس دارای بوفه صبحانه رایگان است و میهمانان در آغاز روز، صبحانه خود را در تراس هتل و یا داخل رستوران میل می کنند و چای و قهوه نیز در تمام طول روز سرو می شود. 

فاصله هتل مودوس استانبول تا مکان های دیدنی شهر

در اطراف هتل نیز رستوران های متعددی موجودند. فرودگاه بین المللی آتاتورک در 25 کیلومتری هتل واقع شده است. قصر ایحلامور با باغ های معروفش، یکی از اماکن دیدنی در چند قدمی هتل است. مرکز خرید نیشانتاشی و بیمارستان اِمِریکن در نزدیکی هتل قرار دارند و ایستگاه متروی عثمان بِی نیز ده دقیقه تا هتل فاصله دارد.

باغ های صلح آمیز یا Ihlamur Kasri در چند قدمی هتل هستند. مرکز کنفرانس Lutfi Kirdar در 1 کیلومتری و ایستگاه متروی Osmanbey در فاصله 10 دقیقه ای از هتل قرار گرفته اند. نزدیکی این ایستگاه مترو به هتل، دسترسی راحت و سریع به دیگر نقاط شهر به مهمانان ارائه می کند. علاوه بر بخش پذیرش 24 ساعته، پارکینگ رایگان هم به مهمانان ارائه می شود. فرودگاه آتاتورک تا هتل 22 کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس