هتل مید تاون استانبول

Midtown Hotel Istanbul

معرفی و تصاویر

معرفی هتل مید تاون استانبول

هتل مید تاون استانبول در قلب محله بیگلو و در فاصله 100 متری از میدان تکسیم و ایستگاه متروی آن قرار گرفته که دسترسی آسانی را به تمام نقاط شهری مهیا می سازد. خیابان پر جنب و جوش استقلال نیز با رستوران ها، بارها، کافه ها و گالری های متعدد تنها چند قدم از این هتل 4 ستاره فاصله دارد.

در مسافت 20 کیلومتر از فرودگاه آتاتورک به راحتی می توان به هتل میدتاون رسید. کاخ دلماباغچه 15 دقیقه و برج گالاتا 5 دقیقه پیاده روی و مرکز خرید نیشانتاشی 2 کیلومتر از هتل فاصله دارند. همچنین مرکز کنوانسیون لطفی کردار، مرکز همایش استانبول و تالار کنسرت کمال رسیت ری وتئاتر محسن طغرل در 13 کیلومتری هتل قرار گرفته اند.

امکانات هتل مید تاون استانبول

هتل میدتاون علاوه بر موقعیت مکانی خوب خود ، خدمات و امکانات مناسبی را نیز جهت رفاه حال مسافران تور استانبول فراهم کرده است. هر اتاق یک حمام لوکس و سرامیک شده با دوش، حوله و دمپایی دارد. هنگام ورود آب معدنی و دسر کوچکی به عنوان خوشامد ارائه می شود. به جز صبحانه که به صورت مفصل و سلف سرویس سرو می شود، رستوران این هتل غذاهای ترکیه ای و بین المللی بسیار لذیذی را تهیه می کند.

اتاق‌های هتل مید تاون استانبول با ظرافت خاصی طراحی شده اند و مجهز به مبلمان سفارشی، تلویزیون LCD، DVD پلیر و میز کار شده اند. تعداد اتاق های این هتل80 عدد است. در حمام هر اتاق، تنپوش حوله‌ای، وسایل بهداشتی و دمپایی قرار داده شده است. بطری آب معدنی نیز به صورت رایگان در هر اتاق هتل مید تاون استانبول قرار داده شده است. اتو و میز اتو نیز بر حسب نیاز میهمانان برای آنان فراهم می‌گردد. اینترنت با سرعت بالا در قسمت‌های مختلف هتل قابل دسترس است.

مشخصات

مشخصات تماس