هتل مرکور استانبول ایرپرت

Mercure Istanbul Airport

معرفی و تصاویر

هتل مرکور استانبول ایرپرت در فاصله ی 10 دقیقه ای از میدان تقسیم استانبول قرار دارد. موزه هنرهای مدرن استانبول در فاصله 1.5 کیلومتری  از هتل مرکور استانبول قرار دارد و اسکله ی کاباتاش فقط ده دقیقه تا هتل مرکور استانبول فاصله دارد. ایستگاه کاباتاش نیز در همین فاصله است و به راحتی از این ایستگاه می توانید به منطقه تاریخی سلطان احمد و جاذبه های دیدنی این منطقه بروید. کاخ دلمه باغچه استانبول نیز در فاصله ده دقیقه ای (بصورت پیاده) از هتل مرکور استانبول قرار دارد.

هتل مرکور استانبول تا فرودگاه آتاتورک استانبول حدود 25 کیلومتر فاصله دارد. موزه هنرهای مدرن استانبول در فاصله 1.5 کیلومتری هتل قرار دارد و اسکله ی کاباتاش فقط ده دقیقه تا هتل فاصله دارد. ایستگاه ترم کاباتاش نیز در همین فاصله است و به راحتی از این ایستگاه می توانید به منطقه تاریخی سلطان احمد و جاذبه های دیدنی این منطقه بروید. فرودگاه آتاتورک 21 کیلومتر از هتل فاصله دارد. بیوگلو برای افرادی که به شبگردی ، غذاخوردن و خرید کردن علاقه مند هستند گزینه مناسبی است. تعداد اتاق ها: 137 / اتاق های این هتل 4 ستاره عایق صدا هستند. 

اتاق های هتل مرکور تکسیم دکوراسیونی مدرن داشته و مجهز به  سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها شامل دوش یا وان بوده و دارا ی سشوار هستند. برخی از اتاق ها چشم اندازی از دریا و شهر استانبول دارند. یک رستوران سفارشی و یک کافه در مرکور تکسیم وجود دارند. اینترنت بیسیم رایگان و کانتر پذیرش 24 ساعته از جمله ی تسهیلات هتل می باشند. اناق های مدرنیته دارای تهویه مطبوع، تلویزیون های صفحه تخت، تلفن؛ کتری برقی، گاوصندوق و مینی بار می باشد. حمام اتاق ها دارای وان، دوش و سشوار می باشد. بهضی از اتاق ها دارای منظره ی شهر یا دریا می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع