هتل مالکوک استانبول

Malkoc Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل مالکوک استانبول (Malkoc Hotel)، در 1 کیلومتری بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی هاسکی واقع شده است.

در دل خیابان‌های تنگ و باریک استانبول، در منطقۀ دیدنی و پرازدحام فاتح که پر است از فروشگاه و رستوران و اتوموبیل و جنب و جوش افراد، هتلی دنج و گرم و نرم به مشابه آبی است بر عطش خستگی ناشی از گشت و گذار در این محله. این هتل 3 ستاره با 30 اتاق جمع و جور، اما راحت، می‌تواند آرامشی ملایم را نصیب مسافرانِ تازه از راه رسیده کند. این هتل در 12 کیلومتری فرودگاه آتاتورک قرار گرفته و دسترسی به آن از طریق تاکسی، اتوبوس و تراموا بسیار آسان است. منطقۀ فاتح، واقع در قلب استانبول، با آن دیوارهای بیزانسیِ باستانی‌اش و ساختمان‌ها و بناهای قدیمی متعددی که در دل خود جای داده ، نمادی از استانبول واقعی (یعنی قبل از رشد بی‌رویه‌اش در قرن نوزدهم و تبدیل شدن به یک ابرشهر) میباشد. این منطقه که بیشتر به یک شبه‌جزیره می‌ماند، در حصاری‌ از دریا و تنگۀ بسفر قرار گرفته است و چشم‌انداز‌ها و مناظر بدیعی را پیشکش ساکنانش می‌کند. در اتاق‌های این هتل، خدماتی از قبیل تلویزیون ماهواره‌ای، حمام اختصاصی و سیستم تهویه هوا در اختیار شما قرار می‌گیرد و برخی از آنها تراس کوچکی هم دارند که مشرف به خیابان‌های اطراف میباشند.

این هتل رستوران ندارد؛ اما تا رستوران‌ها و فست‌فودهای اطرافش چند دقیقه بیشتر فاصله ندارید؛ مثلا می‌توانید سری به رستوران آکسو در 300 متری این هتل بزنید و از منوی متنوع آنها وعده‌های ترکی یا بین‌المللی مختلفی را سفارش بدهید.

این هتل برای اشیای قیمتی و ارزهای شما صندوق امانات امنی تدارک دیده است، اینترنت رایگان بیسیم در اختیار شما قرار می‌دهد تا از کارهایتان عقب نمانید و خدمات خشکشویی را با اضافه‌بها ارائه می‌دهد تا همیشه خوش‌پوش و تمیز به نظر برسید. این هتل پارکینگ اختصاصی ندارد؛ اما با هزینۀ کمی می‌توانید خودرویتان را در پارکینگ‌های عمومی نزدیک به آن پارک کنید.

البته نیازی به استفاده از خودروی شخصی نیست، چرا که رفت و آمد به این هتل بسیار آسان و مقرون به صرفه است و چندین ایستگاه تاکسی، مترو و تراموا در چندصد متری آن قرار گرفته است. از اینجا تا فرودگاه آتاتورک هم کمتر از 12 کیلومتر راه دارید. از این هتل ، تا مساجدِ دیدنی شهر استانبول، مانند مسجد فریبنده و دوست‌داشتنیِ لاله‌لی ، ساخته شده به دستور یکی از امپراطورهای عثمانی در قرن هجدهم ، 200 متری ، تا مسجد سلیمانیه ، بنایی خیره‌کننده و شاهکاری از معماری ترکیبی بیزانسی و اسلامی ، ساخته شده با دستان هنرمندِ معمار معروف، “سنان” ، شکوه و جلالی نفسگیر، یک کیلومتر فاصله دارید. مسجد سلیمانیه، چهارمنار است و چندین گنبد کوچک و بزرگِ خوش‌منظر دارد که طول مرتفع‌ترینِ آن‌ها به 53 متر می‌رسد. وارد مسجد سلیمانیه که می‌شوید، ابهت و جلالش هر بیننده‌ای را ساعت‌ها در حیرت و سرگردانی فرو می‌برد؛ به علاوه، آثار باستانی زیادی از جمله ستون کنستانتین (ساخته شده در سال 330 میلیادی به دست امپراطور رومی) و میدان حریت نیز در نزدیکی آن قرار دارند. از اینجا تا بازار سنتی ادویۀ استانبول (که آن را بازار مصری هم می‌خوانند) فاصلۀ بسیار کمی دارید و تا دانشگاه استانبول هم فقط 700 متر راه است

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع