هتل لازونی استانبول

Lazzoni Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل لازونی استانبول (Lazzoni Hotel)، بر بام خلیج شاخ طلایی و در مجاورت مرکز کنگره ی هالیک شده است. این هتل 5 ستاره به اندازه ی یک سواری 10 دقیقه ای از شهر قدیمی استانبول فاصله دارد . یک کافه تراس دارا ی چشم انداز شاخ طلایی و یک مرکز آبگرم به مساحت 700 متر مربع، مجهز به استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا و تسهیلات ماساژ در این هتل قرار دارند. دسترسی به اینترنت بی سیم در تمامی بخش های هتل رایگان می باشند.

اتاق های این هتل به سبک نئو رنسانس طراحی شده و با اثاثیه ای لوکس چیده شده اند. هر اتاق دارا ی مینی یخچال، سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و صندوق است.

صبحانه هر روز به صورت سلف سرویس سرو می شود. رستوران داخل هتل دیگر وعده ها را با دریافت اضافه بها ارائه می دهد. کافه ی روی پشت بام که به شاخ طلایی مشرف است در کل روز باز است و نوشیدنی های گوارا سرو خواهد کرد.

فاصله ی این هتل از میدان تکسیم 9 کیلومتر بوده و تا مرکز کنگره ی هالیک 10 دقیقه پیاده روی لازم است. فرودگاه آتاتورک در 25 کیلومتری هتل قرار دارد. این هتل حمل و نقل رایگان برای رفت و آمد به میدان تکسیم را برای مهمانانش فراهم کرده است.

مناطق تاریخی بخش اروپایی استانبول، این هتل را که در ساحل شاخ طلایی بنا نهاده شده، احاطه کرده اند. نزدیکی این هتل به بافت تاریخی استانبول و مراکز تجاری آن، برای افرادی که برای تجارت، همایش یا گشت و گذار در استانبول به این شهر آمده اند، موقعیت مکانی ایده آلی را فراهم کرده است. محیط آرامش بخش و پرسنل خونگرم این هتل اقامتی بی همتا را برای مهمانان این هتل لوکس رقم خواهند زد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ