هتل کلاس استانبول

Klas Hotel

معرفی و تصاویر

هتل کلاس استانبول دقیقا در کنار محوطه ی اصلی دانشگاه استانبول قرار گرفته است . یک تلویزیون ال سی دی در اتاق های شیک این هتل 4 ستاره وجود دارد. مهمانان می توانند به صورت رایگان از استخر واقع بر پشت بام و سونا ی این هتل لذت ببرند. ایستگاه مترو ی وزنجیلر تنها 200 متر با هتل فاصله دارد و دسترسی آسان به دیگر بخش های شهر، از جمله میدان تکسیم و خیابان استقلال را فراهم می سازد.

امکانات هتل کلاس استانبول

اتاق های هتل کلاس با رنگ های روشن تزئین شده اند و شامل دسترسی رایگان به اینترنت بیسیم، یجخچال کوچک و لوازم تهیه ی چای-قهوه می شوند. هر اتاق دارا ی یک سرویس بهداشتی خصوصی مدرن با محفظه ی دوش میباشد.

مهمانان می توانند روز خود را با صبحانه ی مغذی و سلف سرویس هتل آغاز نمایند و در رستوران تولیپا از صرف غذا های ترکی و بین المللی لذت ببرند. همچنین یک کافه در کنار استخر روی تراس قرار دارد که در طول روز نوشیدنی های گوارا و میانوعده های تازه سرو می کند.

این هتل با قرار داشتن در منطقه ی لاله لی در مرکز استانبول، موقعیت مکانی فوق العاده ای دارد. می توانید با پا ی پیاده از هتل به بسیاری از جاذبه های مهم شهر عزیمت کنید.

از دیگر امکانات هتل میتوان به صبحانه و اینترنت بیسیم رایگان، پارک اتومبیل توسط پیشخدمت، مرکز تجاری، حمل و نقل فرودگاهی، کانتر پذیرش 24 ساعته، تهویه هوا ی مطبوع، نظافت روزانه، گاوصندوق در کانتر پذیرش، گهواره ی رایگان، لوازم بهداشتی رایگان، لوازم لباسشویی، سشوار، چای/قهوه ساز، خدمات اتاق 24 ساعته، اتاق جلسه، سرویس های راهنما، مساعدت در تهیه ی تور/بلیط، سرویس لباسشویی/خشکشویی، روزنامه ی رایگان در لابی، انبار بار، بار بر، پرسنل چند زبانه، دمپایی، اتو/تخته ی اتو کشی ( در صورت درخواست )، میز، آب معدنی رایگان و گاوصندوق داخل اتاق اشره نمود.

پس از یک روز پرمشغله برای استراحت و رفع خستگی های خود به استخر و سونا ی هتل سری بزنید. استخر بنا به شرایط جوی بین ماه های ژوئن و اکتبر باز میباشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع