هتل کروانسرای استانبول

Kervansaray Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل کروانسرای در قلب استانبول و در نزدیکی مراکز تفریحی و خرید شهر مستقر شده است . چه در تعطیلات باشید چه در سفر کاری، اوقاتی فراموش نشدنی در این هتل خواهید گذراند زیرا کیفیت سرویس دهی و مهمان نوازی کارکنان این هتل فضایی آرام و دلنواز برایتان فراهم خواهد کرد. امکانات تجارتی و کاری هم برای تجار تدارک دیده شده تا از سفر خود بهترین استفاده را داشته باشند.

از این هتل، شما می توانید به آسانی به همه جاذبه های شهر پر جنب و جوش استانبول دسترسی داشته باشید و از آن ها لذت ببرید . همچنین این هتل به جاذبه های بی شمار و نقاط دیدنی شهر استانبول مانند : گالری هنری پیرامید صنعت ، سرکنسولگری مالت ، گالری صنعت تکسیم دسترسی بسیار راحتی دارد.

همچنین این هتل در داخل خود، فروشگاهی برای کسانی که برای خرید کردن ترجیح میدهند زیاد وقت صرف نکنند دارد، با این ویژگی، این هتل می تواند مراجعین و مسافران تور استانبول را از جهاتی بی نیاز به خروج از هتل کند، چرا که هر آنچه می خواهند را می توانند داخل هتل، با کیفیت بالا و صرف وقت کمتر و جلوگیری از ورود به شلوغی های شهر استانبول، تهیه نمایند.

درباره اتاق های این هتل، باید بیان کرد که هتل با اتاق های فرش شده، و دارای اینترنت بی سیم رایگان در تمامی اتاق ها، با تهویه هوا مطبوع پر قدرت، اتاق های مخصوص خانواده، اتاق هایی با عایق صدا، سیستم گرمایشی و سرمایشی منحصر به فرد هر اتاق، باعث می شود که مسافران این هتل را بر دیگر هتل ها، ارجعیت بدهند و آنرا به عنوان اقامتگاه خود انتخاب کنند.

این هتل همچنین با خدمات و امکانات ویژه ای از جمله رایگان بودن هزینه اسکان برای کودکان زیر 6 سال، و بدون هزینه بودن کلیه خدمات هتل برای کودکان زیر 2سال، محیط گرم و خانوادگی مناسبی برای سفرهای دست جمعی و خانوادگی بحساب می آید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع