هتل کنت استانبول

Kent Hotel

معرفی و تصاویر

هتل کنت استانبول از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند. از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازی های کامپیوتری بپردازند. این هتل دارای 94 اتاق می باشد.

شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند. این هتل با داشتن فروشگاه های متعدد به خود میبالد.یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود می باشد. هتل دارای کتابخانه می باشد.برنامه گردش خود را نیز از ما بخواهید. هتل همچنین دوچرخه به میهمانان اجاره میدهد.  

ایستگاه تراموای دانشگاه لاله لی درست مقابل هتل کنت قرار گرفته و دسترسی به سایر نقاط استانبول از جمله میدان معروف تکسیم که فاصله آن در حدود ۶ کیلومتری از هتل است را برای گردشگران راحت کرده است. هتل ۴ ستاره کنت که در مرکز شهر قرار گرفته دسترسی راحتی به بسیاری ازجاذبه های گردشگری استانبول از جمله بازار بزرگ، مسجد سلیمانیه، میدان اسب دوانی، مسجد آبی، آب انبار کلیسا، ایاصوفیه و میدان بایزید دارد. مهمانان زمان مراجعت به فرودگاه بین المللی آتاتورک برای برگشتن به کشور خود باید مسافتی حدود ۱۸ کیلومتر را طی کنند. 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع