هتل کایا رامادا پلازا استانبول

Kaya Istanbul Fair & Convention Hotel

معرفی و تصاویر

هتل کایا رامادا پلازا استانبول Kaya Istanbul Fair & Convention Hotel، در مجاورت مرکز نمایشگاهی تویاپ در منطقه ی بویوک چکمه جه واقع شده است . این هتل 5 ستاره دارا ی اتاق های مدرن و تلویزیون بوده و باشگاه تندرستی واقع در آن چشم اندازی وسیع از دریا ی مرمره را نشان میدهد.

اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع میباشند و در تمامی آن ها اثاثیه ی چوبی تیره رنگ، میز تحریر، مینی یخچال و یک سرویس بهداشتی خصوصی وجود دارد.

مهمانان این هتل می توانند در باشگاه تندرستی پَلیسترا ماساژی آرامش بخش دریافت نمایند. یک حمام ترکی، استخر سرپوشیده و بدنسازی نیز در این باشگاه واقع شده اند. همچنین کلاس های تنیس روی میز، استخر روباز و کانتر تور نیز توسط هتل ارائه خواهد شد.

کافه ی دِ رولینگ راک برای شما کوکتل های هیجان انگیز و غذا های آمریکایی و مکزیکی با همراهی موسیقی راک اند رول فراهم کرده است. رستوران سامیت غذا های بین المللی سرو کرده و چشم اندازی وسیع از دریا را نشان میدهد.

فاصله ی این هتل با مرکز تاریخی استانبول که کاخ توپکاپی، مسجد آبی و موزه ی ایا صوفیه در آن قرار دارند 35 کیلومتر میباشد. مرکز خرید مرمره پارک در 5 کیلومتری هتل واقع شده است.

این هتل که حدود 18 کیلومتر با فرودگاه آتاتورک فاصله دارد، تجهیزات فنی پیشرفته و خدمات رفاهی را با کیفیتی بالا به مهمانان گرامی اش ارائه خواهد داد.

می توانید به کمک فعالیت های متنوعی که این هتل در این مرکز برای شما فراهم کرده است از استرس کاری و خستگی روزانه ی خود رهایی یابید. استخر های روباز و سرپوشیده، بدنسازی، سونا، سونا ی بخار و حمام ترکیِ باشگاه تندرستی پلیسترا برای شما احساس تازگی و آرامش را فراهم خواهند کرد.

در مرکز آبگرم و باشگاه تندرستی پلیسترا، مزیت های ورزشی موثر با استفاده از تجهیزات با کیفیت و روش های حرفه ای، با تجربه ای به یاد ماندنی و آرامش بخش از مرکز آبگرم تلفیق خواهند شد. با کمک مربی های حرفه ای، دستگاه های پیشرفته و وزنه های آزاد در فضایی به مساحت 3500 متر، تناسب اندام خود را ارتقا بخشید. می توانید در استودیویی به مساحت 300 متر مربع در 20 کلاس مختلف شرکت کنید، یا از فعالیت هایی مانند تنیس روی میز، برنامه های شخصی و اتاق آنالیز استفاده نمایید. دیگر فعالیت ها و تسهیلات قابل استفاده در این مرکز عبارتند از: پیلاتس، زومبا، کرانچ، یوگا، ایروبیک، تائه بو، آموزش خصوصی، تمرینات دایره ای ( مداری )، بخش هوازی، اتاق وزنه های آزاد، اسپینینگ و تنیس روی میز میباشند.

تراپیست های خاور دور مرکز آبگرم این هتل مجموعه ی گسترده ای از ماساژ ها را ارائه خواهند داد. 6 اتاق ماساژ این مرکز فضاهایی مختلف دارند؛ حس ماساژ در میان باغی از لیمو، عطر گل های رز، نسیم اقیانوس یا باد های استوایی را تجربه نمایید. پیشنهاد می شود اتاق ماساژ تایلندی و شمع های درون آن، و حس نوستالژیک استانبول را نیز از دست ندهید.

مرکز آبگرم بخش جداگانه ای برای بانوان نیز در تظر گرفته است. امکانات دیگر این مرکز از این قرارند: حمام ترکی، سونا، سونا ی بخار، حمام ادوِنچر ( دوش دارا ی دما های مختلف به همراه نور و موسیقی )، ماساژ سوئدی، لومی لومی، ماساژ بالی، ماساژ تایلندی، سنگ داغ، ماساژ توسط دو نفر، آروماتراپی و ماساژ های زودیاک، استخر روباز، استخر سرپوشیده، پیلینگ و بخش استراحت میباشند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع