هتل حیات ریجنسی آتاکوی استانبول

| Hyatt Regency Istanbul Atakoy

معرفی و تصاویر

هتل حیات ریجنسی آتاکوی استانبول در منطقه آتاکوی استانبول قرار گرفته است. اتاق‌های هتل حیات ریجنسی ویویی رو به شهر زیبای استانبول یا دریای مرمره به مهمانان خود ارائه می‌دهد.

امکانات هتل حیات ریجنسی آتاکوی استانبول

هتل حیات ریجنسی آتاکوی استانبول امکاناتی نظیر سالن اسپا، باشگاه بدنسازی، استخر سر باز و استخر سر پوشیده در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد. تمامی اتاق‌های لوکس هتل حیات ریجنسی دارای اینترنت رایگان، تلویزیون، میز کار، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی هستند. نوع خدمات هتل حیات  ریجنسی به صورت BB است و مهمانان عزیز می‌توانند از صبحانه‌های لذیذ و کاملا رایگان این هتل نهایت لذت را ببرند.

فرودگاه آتاتورک استانبول 3.2 کیلومتر و فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن 39.2 کیلومتر از این هتل لوکس فاصله دارند. رستوران BRIZO در هتل غذاهای ترکی و آسیایی را به صورت بوفه ارائه می دهد و هر روز آماده پذیرایی از میهمانان تور استانبول می باشد. به یاد داشته باشید که نباید حیوانات خانگی خود را همراه خود به این هتل 5 ستاره ببرید، زیرا ورود هرگونه حیوان خانگی به هتل حیات ریجنسی ممنوع است.

اگر نمی‌توانید به زبان ترکی صحبت کنید، بهتر است بدانید که کارکنان مسئولیت پذیر هتل حیات ریجنسی می‌توانند به زبان انگلیسی نیز صحبت کنند که خود یکی از امتیازات این هتل لوکس به حساب می‌آید. کارکنان هتل مسلط به زبان های انگلیسی، ترکی و . .. می بانشد. 

مشخصات

مشخصات تماس