هتل هالیدی این استانبول سیتی

HOLIDAY INN ISTANBUL CITY HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل هالیدی این استانبول سیتی 

هتل هالیدی این استانبول سیتی یکی از زیر مجموعه هتل های زنجیره ای و بین المللی هالیدی این است که در منطقه شیشلی استانبول واقع شده است. این هتل تنها 50 متر با ایستگاه اتوبوس پازار تیکه فاصله دارد. وان آب گرم، استخر فضای باز، بالکنی مخصوص تخت های آفتابگیری، اتاق های مجهز به سیستم تهویه هوا و اینترنت بی سیم از جمله امکانات منحصر بفرد این هتل است.

اتاق های این هتل، شامل یک اتاق نشیمن می باشد که تلویزیون و ماهواره دارد و با مبلمان مدرنی تزئین شده است. هر اتاق نیز با رنگ های طبیعی و خنثی تزئین شده اند. یخچال کوچک و چای/قهوه ساز هم برای شما تدارک دیده شده است. صبحانه بصورت بوفه به همراه ماست و میوه ی تازه سرو خواهد شد. یک رستوران هم دارد که غذاهای بین المللی و بخصوص کباب ترکی معروفی به نام چیلتیک کباب و ایشلیم کباب را سرو و آماده پذیرایی از میهمانان می کند.

مهمانان می توانند به همراه ماساژی عالی به بدن خود استراحت دهند یا از مرکز ورزشی استفاده کنند که امکانات قلبی – عروقی هم دارد و انواع درس های یوگا را آموزش می دهند. یک حمام ترکی و زمین بازی مخصوص کودکان هم در اینجا خواهید دید. این هتل حدود 12 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد. دفتر رزرویشن نیز 24 ساعته فعالیت می کند و اگر مایل باشید سرویس استقبال از فرودگاه هم برای شما مهیا خواهد شد.

مشخصات

مشخصات تماس