هتل ویالند پالاس امیوزمنت پارک استانبول

Isفanbul Holiday Home & Suites

معرفی و تصاویر

 

هتل ویالند پالاس امیوزمنت پارک استانبول (Isfanbul Holiday Home & Suites)، در منطقه ی علی بی کوی (Alibeykoy) قرار گرفته است و دارا ی یک باغ و تراس می باشد. جاذبه های معروفی همچون موزه ی رحمی کوچ و مینیاتورک به آسانی از طریق وسایل نقلیه ی عمومی قابل دسترسی میباشند. دسترسی به اینترنت بی سیم در سراسر مجموعه ی این هتل رایگان میباشد.

اتاق های این هتل دکوراسیونی مدرن داشته و شامل تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه هوا ی مطبوع، مینی یخچال، کتری برقی و تراسی با چشم انداز دریاچه می شوند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها مجهز به دوش، لوازم بهداشتی رایگان و دمپایی است.

کانتر پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته خدمات اتاق و سرویس های راهنما ارائه خواهد داد. کرایه ی اتومبیل و حمل و نقل فرودگاهی از جمله ی خدماتی هستند که در صورت تقاضا ارائه خواهند شد. پارکینگ رایگان در مجموعه ی هتل فراهم شده است.

روز خود را با صبحانه ی مغذی رستوران هاین هتل آغاز نمایید. مسجد ایوب سلطان 2.9 کیلومتر، مرکز کنگره ی هالیچ 3 کیلومتر و مرکز همایش ها و نمایشگاه های استانبول 6.3 کیلومتر با هتل فاصله دارند. فرودگاه آتاتورک در 19 کیلومتری ویالند پالاس امیوزمنت پارک قرار گرفته است.

جاذبه های زیادی در مجموعه ی این هتل وجود دارند که برای تمام اعضا ی خانواده مناسب هستند. شهر بازی 120000 متر مربعی ویالند دارا ی 30 بخش تفریحی مناسب برای تمامی سنین میباشد؛ هنگامی که مهمانان کوچک هتل نهایت لذت را در این پارک می برند والدین می توانند در خیابان های مملو از فروشگاه به خرید بپردازند. اَدوِنچِر لَند مکانی مناسب برای افرادی است که به دنبال ماجراجویی هستند.

برخی ازخدمات و تسهیلات این هتل شامل پارکینگ رایگان، مرکز تجاری، حمل و نقل فرودگاهی، کرایه ی اتومبیل، پرستاری از کودک ( در صورت درخواست )، پرسنل چند زبانه، صرافی، تراس، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی/خشکشویی، سرویس های راهنما، بار بر، گهواره ی رایگان، تختخواب اضافه/تاشو ( شامل اضافه بها )، آشپزخانه ی کوچک در اتاق، فضا ی غذا خوری مجزا در اتاق، فضا ی نشیمن رایگان در اتاق، خدمات اتاق 24 ساعته، بخش اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، چای/قهوه ساز، اتو/تخته ی اتو کشی ( در صورت درخواست )، سشوار، میز، تلفن و گاوصندوق داخل اتاق میباشد.

سرویس های انحصاری این هتل برای آسایش مهمانان این هتل فراهم شده اند. مهمانان هتل از طریق آسانسور های ورودی پارکینگ هتل به مرکز خرید و شهربازی دسترسی مستقیم خواهند داشت. انواع رستوران ها و کافه ها در مرکز خرید وجود دارند. با پیاده روی می توانید به سوپر مارکت، داروخانه، فروشگاه تنباکو، سلمانی، آرایشگاه و غیره دسترسی پیدا کنید. شهربازی، ادونچر لند و مرکز خرید این هتل تعطیلاتی استثنائی را برای شما رقم خواهند زد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع