هتل اچ کی آپارتس ایرپورت استانبول

HK APARTS AIRPORT

معرفی و تصاویر

هتل اچ کی آپارتس ایرپورت استانبول 

هتل اچ کی آپارتس ایرپورت استانبول واقع در کشورترکیه می باشد.با انتخاب هتل اچ کی در یکی از بهترین مناطق شهر زیبای استانبول اقامت خواهید داشت. اگر قصد دارید اقامتی راحت و به دور از دغدغه را در یکی از بهترین هتل‌های 3 ستاره استانبول داشته باشید، پیشنهاد ما به شما هتل است.

امکانات هتل اچ کی آپارتس ایرپورت استانبول

از امکانات رفاهی که در هتل اچ کی برای راحتی و آسایش هرچه بیشتر مهمانان تهیه شده‌اند می‌توان به بالکن اختصاصی، سالن تلویزیون مشترک، خدمات تهیه بلیت، خدمات فکس و کپی، و اینترنت رایگان پر سرعت اشاره کرد. کارکنان هتل به صورت 24 ساعته و با 3 زبان ترکی، چینی و انگلیسی آماده پذیرایی از مهمانان گرامی خود هستند.

اتاق‌هایی بزرگ و دل باز، با دکوراسیونی بسیار زیبا به همراه تلویزیون، تهویه مطبوع، کتری، و حمام اختصاصی با دوش، اقامتی شیرین و به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان خواهند آورد. فراموش نکنید حیوانات خانگی شما اجازه ورود به هتل را نخواهند داشت. هتل اچ کی آپارتس در 3 کیلومتری فرودگاه آتاتورک استانبول قرار دارد. علاوه بر تمامی ان امکانات این هتل دارای صبحانه ای ویژه و خوب است و شما میتوانید روزانه از این سرویس ویژه استفاده کنید و تمامی پرسنل این هتل به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به مسافرین عزیز می‌باشد.

مشخصات

مشخصات تماس