هتل هیلتون بومونتی استانبول

HILTON ISTANBUL BOMONTI

معرفی و تصاویر

هتل هیلتون بومونتی استانبول 

هتل هیلتون بومونتی استانبول (Hilton Istanbul Bomonti)، دقیقا در قلب بومونتی واقع شده است و به اندازه ی یک پیاده روی 10 دقیقه ای با ایستگاه مترو  عثمان بی و یک ایستگاه مترو با میدان تقسیم فاصله دارد . این هتل 5 ستاره اتاق هایی بزرگ با چشم اندازی زیبا از شهر داشته و مجهز به یک رستوران، دو کافه و مرکز آبگرم باشکوه اِفوریا با استخر های روباز و سرپوشیده است. دسترسی به اینترنت بی سیم در اماکن عمومی رایگان می باشد.

اتاق های این هتل دکوراسیون و اثاثیه ای لوکس دارند؛ سیستم تهویه هوا ی مطبوع، فضا ی مجزا ی کار و پنجره های تمام قد با چشم انداز وسیعی از شهر یا تنگه ی بسفر از دیگر ویژگی های این اتاق ها میباشند. اتاق های اگزکیوتیو به اگزکیوتیو لاونج دسترسی رایگان خواهند داشت؛ اگزکیوتیو لاونج در بالاترین طبقه قرار داشته و صبحانه ی سبک، میانوعده و تنقلات رایگان سرو خواهد کرد.

امکانات هتل هیلتون بومونتی استانبول

رستوران گلوب (The Globe) چهار آشپزخانه ی اوپن دارد که گریل غربی، خوراک مدیترانه ای و آشپزخانه ی آسیایی را به نمایش خواهد گذاشت. کافه ی پشت بام کلاود 34 (Cloud 34) کوکتل هایی بی همتا را در پیش زمینه ای از چشم انداز شهر سرو می کند و سوشی لاونج این کافه منو ی سوشی ارائه خواهد داد. کافه ی گرند لابی شومینه ی مرکزی بزرگ و تراسی روباز دارد که به باغ مشرف است. منو ی این کافه شامل چای و قهوه، آبمیوه های تازه، شیرینی، سالاد، ساندویچ و بشقاب غذا های سبک می باشد.

این هتل در مجاورت کارخانه ی تاریخی بومونتی قرار دارد که امروزه به قطب فرهنگی و تفریحی استانبول تبدیل شده و با منطقه خرید لوکس نیشان تاشی به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر با هتل فاصله داشته و سرویس حمل و نقل فرودگاهی با لیموزین خصوصی در صورت تقاضا برای شما فراهم خواهد شد.

چه برای انجام امور تجاری به استانبول آمده باشید چه برای گذراندن تعطیلات، این هتل خدمات و امکانات مورد نیازتان را در بهترین کیفیت و بالاترین سطح فراهم خواهد کرد. این تسهیلات عبارتند از: خدمات پرستاری از کودک، منو ی کودکان، اجاره ی ویدیو برای کودکان، پکیج خانوادگی، گهواره، صندلی پایه بلند، ایستگاه تعطیلات، خودپرداز، نگهداری از بار، فضا ی کافه، سلمانی، سالن زیبایی، کانتر اجاره ی اتومبیل، فروشگاه لباس، کانتر راهنمایی، آسانسور، صرافی، فروشگاه کادو، خدمات لباسشویی/پیشخدمت، سالن بزرگ، انبار بار، پرسنل چند زبانه، خدمات اتاق، گاوصندوق، جلا ی کفش، کانتر تور، بدنسازی، استخر، کانتر فعالیت ها/تفریحات مهمانان، سرویس حمل و نقل در ناحیه ی محلی، دکه ی روزنامه فروشی، فروشگاه رفاهی داخل مجموعه و مرکز آبگرم.

مرکز آبگرم این هتل خدماتی متفاوت و برگرفته شده از بهترین عناصر و روش های اروپایی، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آفریقا و آمریکا را ارائه خواهد داد. سه طبقه از هتل به این مرکز اختصاص داده شده اند. در حمام ترکی به استراحت پرداخته یا با شنا در استخر های روباز و سرپوشیده احساس طراوت کنید. متخصصان حرفه ای این مرکز برای شما تجربه ای فراموش نشدنی را رقم خواهند زد. در بدنسازی مرکز آبگرم این هتل قادر به ادامه تمرینات ورزشی خود خواهید بود.

مشخصات

مشخصات تماس