هتل هرتون استانبول

HERTON HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل هرتون استانبول

هتل هرتون استانبول (Herton Hotel)، در اونکاپانیِ (Unkapani) فتیح واقع شده است و با بازار بزرگ به اندازه ی 1 کیلومتر فاصله دارد. منطقه ی تاریخی سلطان احمد، کاخ توپکاپی، ایا صوفیه و مسجد آبی در فاصله ی 2 کیلومتری هتل می باشند.

این هتل در منطقه فاتح و با فاصله 2 کیلومتری از بناهای تاریخی کاخ توپکاپی، ایاصوفیه و مسجد آبی قرار گرفته است. این هتل Herton Istanbul با ارائه اتاق هایی مدرن با دسترسی به اینترنت رایگان میزبان مسافران تور استانبول می باشد.

با کفپوش پارکت، تمام اتاق های هتل با تلویزیون صفحه تخت و سیستم تهویه هوا و حمام اختصاصی با سشوار و لوازم بهداشتی کامل برای میزبانی از مسافران و گردشگرانی که به شهر زیبای استانبول سفر می کنند، آماده می باشند. شما می توانید روز خود را با یک صبحانه کامل به سبک بوفه در سالن صبحانه هتل آغاز کنید. برای صرف دیگر وعده های غذایی نیز می توانید به رستوران و کافه های اطراف هتل Herton Istanbul بروید و این کار را می توانید با کمک کارکنان هتل برای دسترسی به اطلاعات محلی انجام دهید.

ایستگاه مترو تراموای Aksaray تنها 10 دقیقه پیاده تا هتل هرتون استانبول فاصله دارد که با استفاده از آن می توانید به بازدید از جاذبه های استانبول بروید. فرودگاه بین المللی آتاتورک نیز که در 118 کیلومتری این هتل قرار گرفته است از هتل با پرداخت هزینه مازاد سرویس شاتل رایگان دارد. اتاق های هتل دارای کفپوش پارکت، تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه هوا، سرویس بهداشتی به همراه درش، سشوار و لوازم بهداشتی ضروری می باشد.

در سالن صبحانه، بوفه ی صبحانه سرو می شوند. رستوران و کافه های متنوع نیز در منطقه موجود می باشند. کانتر پذیرش 24 ساعته می باشد. فرودگاه آتاتورک به اندازه ی 18 کیلومتر از هتل هرتون استانبول فاصله دارد. منطقه ی فتیح مناسب گردشگران علاقه مند به بناهای تاریخی، معماری و تاریخ می باشد. امکانات محبوب این هتل شامل رستوران، اتاق خانوادگی، سیستم تهویه هوا، سرویس رفت و برگشت فرودگاهی (اضافه بها) و انبار چمدان میباشد.

مشخصات

مشخصات تماس