هتل گلخانه پارک استانبول

GULHANE PARK HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل گلخانه پارک استانبول

هتل گلخانه پارک استانبول یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. این هتل در سال 2008 ساخته شده است، و آخرین تعمیرات صورت گرفته در این هتل مربوط به سال 2015 است و این هتل از سال 2015 تاکنون مجددا آماده خدمات رسانی است. ساختمان این هتل به سبک فرانسوی می باشد و دارای 6 طبقه است و هتل دارای تراسی بزرگ و تعداد زیادی بالکن می باشد. فاصله هتل گلخانه پارک استانبول تا فرودگاه آتاتورک ، 17 کیلومتر و تا فرودگاه استانبول، 53 کیلومتر است. ایستگاه گولحانه تا میدان تکسیم 50 دقیقه فاصله دارد.

در مجموع هتل گلخانه پارک استانبول دارای سه رستوران می باشد. هر روز می توان صبحانه را در بوفه صبحانه هتل میل نمود . صبحانه گرم و سرد در این بوفه هر روز صبح از ساعت 7 الی 10 سرو می شود. مهمانان هتل می توانند در رستوران رزباد از خوردن غذاهای متنوع ترکیه ای و گیاهی لذت ببرند. عصرها چایی و قهوه به صورت رایگان در هتل سرو می شود. رستورانی نیز در تراس هتل قرار دارد، ظرفیت این رستوران 200 نفر است.

در تراس های این رستوران می توان غذاهای خوشمزه مدیترانه ای و عربی را با چشم اندازی به گولهان پارک، مسجد آبی، مسجد صوفیا، کاخ توپکاپی نوش جان کرد. این هتل دارای 44 اتاق یک، دو و سه و چهار نفره و سوئیت، 16 اتاق یک نفره ، 28 اتاق دو نفره می باشد که در این میان 12 اتاق دارای تخت های مجزا برای دو نفر هستند و 16 اتاق دارای تخت دو نفره می باشند.

هر اتاق دارای حمامی اختصاصی با امکاناتی لوکس می باشد. زمان تحویل اتاق ساعت 12 ظهر و زمان تخلیه اتاق ساعت یک ظهر است. این هتل برای اقامت زوج های جوان نیز تسهیلات ویژه ای را ارائه می دهد، طبق آخرین نظرسنجی های انجام شده میزان رضایت زوج های جوان از این هتل 8.9 بوده است.

مشخصات

مشخصات تماس