هتل گرند واشنگتن استانبول

Hotel Grand Washington

معرفی و تصاویر

هتل گرند واشنگتن استانبول واقع در شهر استانبول می باشد. با یک پیاده روی کوتاه 13 دقیقه ای دسترسی به بازار قدیم امکان پذیر است. پشت بام این هتل 4 ستاره، دارای استخری روباز و جکوزی می باشد.

امکانات هتل گرند واشنگتن استانبول

حمام ترکی، استخر سربسته و سونا نیز از دیگر امکانات هتل گرند واشینگتن هستند. تهویه هوای مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و مینی بار در تمامی اتاق های هتل گرند واشینگتن استانبول وجود دارند. اتاق های این هتل مجهز به تخت های طبی، لوازم تهیه چای/قهوه، اینترنت بی سیم رایگان و سشوار می باشند. هتل گرند واشینگتن استانبول، نهار و شام را به صورت سلف سرویس در رستوران پشت بام هتل ارائه می دهد.

دیگر تسهیلات هتل شامل رستوران سربسته و کافه می شود. صبحانه در کافه هتل گرند واشینگتن سرو می شود. مهمانان گرامی می توانند در مرکز تناسب اندام هتل گرند واشینگتن به فعالیت، ورزش و یا در سالن ماساژ به استراحت بپردازند. تبدیل ارز، کرایه ی اتومبیل، خشکشویی و خدمات اتاق ها از دیگر امکانات هتل می باشند.

نزدیکترین فرودگاه به هتل گرند واشینگتن استانبول، فرودگاه آتاتورک، در 16 کیلومتری هتل قرار دارد. بازدید از منطقه فاتیح برای مسافرینی که به بناهای تاریخی، معماری و تاریخ علاقه مند هستند، می تواند انتخابی عالی باشد. اگر روزهای پر استرسی داشته اید، به مرکز آبگرم و سلامتی هتل گرند واشینگتن استانبول سری بزنید. حمام ترکی، سونای بخار، سونا، استخر سربسته و مرکز تناسب اندام دیگر بخش های مرکز آبگرم هتل را تشکیل می دهند و مهمانان می توانند از این تسهیلات نهایت بهره را ببرند.

مشخصات

مشخصات تماس