هتل گرند ساگکانلار استانبول

GRAND SAGCANLAR HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل گرند ساگکانلار استانبول

هتل گرند ساگکانلار استانبول (Grand Sagcanlar Hotel) یک هتل سه ستاره میان‌رده در شهر استانبول واقع در کشور ترکیه می باشد. این هتل ۵۰ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به وای‌فای رایگان، نگهداری چمدان، صندوق امانات، اجاره خودرو و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره نمود. این هتل در فاصله ۱۲ کیلومتری با فرودگاه بین‌ المللی آتاتورک و در نزدیکی ترمینال دریایی یانیکاپی (در فاصله ۵۱ متری) قرار گرفته است.

این هتل اقامت خوبی را همراه با امکانات با کیفیت به میهمانان خود ارائه خواهد کرد. میهمانان عزیز می توانند در جکوزی هتل، دمی را به آرامش سپری نمایند. همچنین علاقه مندان به بازی های کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازی های کامپیوتری بپردازند.این هتل دارای 46 اتاق می باشد.شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا در هنگامی که شما استراحت میکنید جلوگیری می نماید.

یک صرافی نیز در هتل قرار گرفته است. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نیز از ما بخواهید. میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر پینگ پنگ، بیلیارد و … شرکت کنند.بعد از یک روز کاری و یا گردش در شهر سری به رستوران هتل زده و از غذای خوشمزه آن لذت ببرید.

مشخصات

مشخصات تماس