هتل گرند میلان استانبول

GRAND MILAN HOTEL ISTANBUL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل گرند میلان استانبول 

هتل گرند میلان استانبول Hotel Grand Milan، در نزدیکی منطقه ی امین اونو، در میان بخش های تاریخی و تجاری استانبول قرار گرفته است. این هتل 3 ستاره به صورت 24 ساعته خدمات اتاق ارائه می کند. فاصله ی گرند میلان با میدان تکسیم 15 دقیقه می باشد. تا ساحل به اندازه ی 1 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. اتاق های هتل گرند میلان مجهز به تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون، مینی بار، دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان و خط مستقیم تلفن هستند.

ایستگاه های تراموا، اتوبوس و مترو در فاصله ی چند قدمی هتل گرند میلان قرار گرفته اند. هتل با بندر 10 دقیقه فاصله دارد. موقعیت مکانی هتل گرند میلان در میان مناطق تاریخی امین انو و فاتح، به مهمانان هتل این مزیت را می دهد که در زمانی کوتاه از سیاحت در استانبول نهایت استفاده را ببرند. گرند میلان با قرار داشتن در مرکز شهر، جایی که تمامی زیبایی های تاریخی و توریستی شهر و فرهنگ های عثمانی و بیزانسی در کنار هم جمع شده اند، به جاذبه هایی مانند بازار بزرگ، مسجد آبی، موزه ی ایا صوفیه و کاخ توپکاپی نزدیک بوده و دسترسی به تمامی این مناطق با پیاده روی یا تراموا امکان پذیر می باشد.

مکان منحصر به فرد این هتل بگونه ای است که همه مسافران استانبول می توانند به آن دسترسی داشته باشند، این هتل تا میدان تقسیم پیاده 15 دقیقه فاصله دارد، ایستگاه تراموا، ایستگاه اتوبوس و ایستگاه مترو در چند قدمی هتل هستند و بندر نیز پیاده تا هتل 10 دقیقه فاصله دارد. هتل گرند میلان در میان مکان های تاریخی منطقه “Eminonu” و “Faith” واقع شده و باعث می شود میهمانان به راحتی به همه اماکن دیدنی شهر دسترسی داشته باشند. میدان تقسیم در 7 کیلومتری هتل قرار دارد. فرودگاه آتاتورک حدود 18 کیلومتر و فرودگاه سبیها 50 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس